SK Lipová - TJ Tatran Litovel 2:2 (0:0), 4:3 na penalty


SK Lipová - TJ Tatran Litovel 2:2 (0:0), 4:3 na penalty
V Lipové jsme doslova urvali bod za remízu 2:2. Poté, co se domácí dostali do vedení po sporné penaltě 5 minut před koncem, se nám týmovým výkonem a velkou bojovností podařilo minutu před koncem vyrovnat. Do vedení nás v druhém poločase poslal Martin Miklánek, euforickou brankou minutu před koncem odšpuntoval naši radost střídající Dan Juráš.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: Jsem rád, že porážka s Ústím nezanechala na týmu žádné stopy. Sice jsme museli oželet mimo jiné nemocného Baránka a z pracovních důvodů i Bednáře, ale jejich posty skvěle zastoupili od prvního kola absentující Navrátil a mladý Knebl.

V Lipové jsem naposledy hrál s Litovli před dvaceti lety, musím uznat, že mají od té zbudovaný doby krásný areál, krásné a čisté šatny, součástí areálu je čistá a útulná hospůdka a i tribuna je v mnohém lepší než ta naše, už kvůli postavení blíže ke hřišti. Lidé v Lipové fotbalem žijí.

Na své hráče jsem pak nesmírně pyšný, jak jsme se v Lipové prezentovali, absolutně disciplinovaný výkon byl klíčem k úspěchu, udržení nervů a bojovnosti do poslední minuty nám pak přineslo zasloužený bod, o který se všichni hráči zasloužili stejným dílem. Je to bod, který má obrovskou cenu po morální stránce, protože jsou věci,které se v Lipové za těch dvacet let naopak vůbec nezměnily.

Co mě dál těší je, že jsme neuspěchali návrat Peti Dragona, že o dělbě bodů rozhodl střídající Juráš, že po fyzické stránce vydržel celý zápas odbojovat na hrotu dva měsíce pořádně netrénující Navrátil. Musim říct, že takovou radost z gólu, jakou předvedli kluci po vyrovnání, jsem v Litovli ještě na vlastní oči neviděl.

Dělba bodů v zápase je zasloužená, vyložené šance byly na obou stranách, nastřelené tyče taktéž a chvílemi měli převahu domácí, kteří měli mnohem více rohů a přímých kopů a chvílemi zase my. V penaltovém rozstřelu jsme pak nevyužili psychické výhody, kterou jsme v tu chvíli měli, což je trochu škoda. Teď bych rád mobilizoval všechny síly na Dolany, abychom tento zápas úspěšně zvládli a potvrdili pohodu v týmu.  


Sestava a statistika z utkání SK Lipová - TJ Tatran Litovel 2:2 (0:0), 4:3 na pen..

VIDEO: Na této adrese můžete zpětně najít sestřih domácího zápasu s Ústím z minulého týdne: TJ Tatran Litovel - Sokol Ústí 1:4 (0:1).

V následujícím 14. kole Krajského přeboru se představíme naposledy před zimní přestávkou na domácím hřišti. V sobotu 2. listopadu od 14:00 přivítáme dlouhodobého účastníka této soutěže - FC Dolany.
21.10.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 234x

Komentáře ke článku

Utkání

Události

<<  <>  >>Červenec 2020
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: