TJ Sokol Bohuňovice - TJ Tatran Litovel 2:3 (0:3)


TJ Sokol Bohuňovice - TJ Tatran Litovel 2:3 (0:3)
Podzimní část sezóny jsme zakončili vítězstvím v Bohuňovicích! O našem vítězství jsme rozhodli už v prvním poločase, který jsme ovládli 3:0. Nejdříve se z těžkého úhlu prosadil Tomáš Přikryl, druhou branku přidal po přihrávce Petra Dragona Libor Navrátil a z třetí branky se radoval Jirka Šana, který svůj dobrý výkon pečetil hezkou střelou z 25 metrů pod břevno. Hosté v průběhu druhého poločasu sice dvakrát snížili, dohnat náš náskok už ale nedokázali.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: "Šlo o bojovné utkání se šťastným koncem pro nás. S těžkým terénem jsme se v prvním poločase vyrovnali lépe jak soupeř, byli jsme důraznější a produktivní. Všichni tři hráči, co vstřelili branku, si to za zdravotní martiria, co si v sezoně prožili, či přínos pro mužstvo, moc zasloužili.

Přestože jsem celou přestávkovou pauzu nabádal mužstvo k tomu, že nesmíme ani na vteřinu polevit a situaci podcenit, tak krátce po příchodu domácího Šmirjáka na hřiště došlo k otočení obrazu hry. Domácí přidali na důraze, začali vyhrávat pod dojmem, že není co ztratit většinu osobních soubojů a do konce utkání už byli lepším týmem. Vzhledem k tomu, že jsme nepřidali za stavu 1:3 uklidňující čtvrtou branku z několika nadějných šancí, museli jsme trnout o konečný výsledek do posledního hvizdu rozhodčího.

Toho bych chtěl pochválit za to, že se nenechal ovlivnit teatrálnim vystupováním domácího trenéra po většinu zápasu. Sice jsem nedokázal ani desetinu toho co on, ale tím jak se momentálně na téhle úrovni fotbalu na lavičce chová, ztrácí těžce vybudovaný respekt obyčejných lidí.

Druhé vítězství nad Bohuňovicemi má pro mě nesmírnou cenu, je to i odměna pro hráče za správný přístup a víru ve vítězství. Pro domácí šlo pak o poměrně nešťastné zakončení skvělého podzimu. Už během první půle museli dvakrát pro zranění nuceně střídat a vybrali si dnes i porci smůly. Přesto se jako nováček, který naprosto suverénně postoupil z 1.A třídy uvedli v krajském přeboru znamenitě a jelikož jejich kádr tvoří zejména vlastní odchovanci, potlesk od domácích příznivců po zápase byl i přes prohru na místě."


Sestava a statistika z utkání TJ Sokol Bohuňovice - TJ Tatran Litovel 2:3 (0:3).

VIDEO: Na této adrese můžete zpětně najít sestřih vítězného domácího zápasu proti Dolanům z minulého týdne: TJ Tatran Litovel - FC Dolany 3:0 (1:0).

Po podzimní části Krajského přeboru jsme se tak umístili na 7. místě se ziskem 29 bodů. Celou tabulku najdete zde: Tabulka Krajského přeboru.

Prozatím nejlepším střelcem je Martin Jindra se 7 brankami, následován Petrem Dragonem se 4 brankami. Nejvíce minut odehrála trojice hráčů Vojtěch Nakládal (1440), Marek Krátký (1426) a Petr Heinz (1299). Více statistik pod tímto odkazem Statistiky mužů.

První mistrovské utkání po zimní pauze je naplánováno na sobotu 21. 3. 2020, kdy na domácím hřišti přivítáme nedaleký Medlov, kterému v polovině soutěže patří 2. příčka za suverénním Šternberkem.

O zahájení přípravy na jarní část sezóny a rozpisu přípravných utkání vás budeme průběžně informovat.
5.11.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 270x

Komentáře ke článku

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook