TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Bohuňovice 1:2 (0:0)

V úvodním utkání krajského přeboru jsme i přes značnou územní převahu a dobrý výkon prohráli s Bohuňovicemi na domácím hřišti 1:2. Po bezbrankovém poločase nás soupeř v rozmezí pěti minut dvakrát potrestal z brejkových situací. Deset minut před koncem snižoval po hlavičce z rohového kopu Honza Fišara, litovelských odchovanec, který se do našeho dresu vrátil po sedmi letech ve vyšších soutěžích. Vyrovnat už se nám bohužel nepodařilo. Velmi si vážíme solidní divácké návštěvy, které budeme chtít udělat radost za týden v Medlově a především pak za 14 dní doma se Šternberkem.

Sestava a statistika z utkání: TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Bohuňovice 1:2 (0:0).

Aktuální tabulka: Tabulka krajského přeboru.

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:

"Bohužel jsme utkání vysledkově nezvládli a je mi to moc líto. Přesto myslím, že první poločas byl z naší strany to, čím bychom se chtěli prezentovat, samozřejmě jen s lepší produktivitou.

Soupeř se v něm k naší bráně vůbec nedostal, nám bohužel projde finální přihrávka Dostála před prázdnou bránu dvěma našim  hráčům mezi nohama...

Chtěli jsme být trpěliví, ale úvod druhého poločasu nám nevyšel, soupeř v něm hru vyrovnal a z brejku v podstatě z první vážné akce skóroval. Následně jsme pak dopřáli příliš času Fryčákovi a ten to z dálky umí. Takže si Vojta v bráně v podstatě nesáhnul na míč a prohráváme 2:0.

Myslím, že nás soupeř prostě klasicky vytrestal, ale tak to prostě někdy chodí. Přesto myslím, že jsme v posledních týdnech odvedli kus dobré práce a ta se časem projeví. Vše si časem sedne, jen je potřeba dál poctivě pracovat na chybách, být trpělivý.

Všem divákům kteří navštívili náš areál je potřeba také poděkovat, myslím, že tolik jich tu na fotbale už dlouho nebylo."

Další utkání odehrajeme v neděli 16. 8. na hřišti nedalekého Medlova. Budeme rádi za vaši podporu. Na domácím hřišti se pak představíme znovu v sobotu 22. 8., kdy přivítáme vítěze minulého ročníku krajského přeboru ze Šternberka.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní