FK Jeseník - TJ Tatran Litovel 0:1 (0:0)

Z Jeseníku vezeme tři body! Ve vyrovnaném zápase se na nás usmálo štěstí v samém závěru. Během zápasu jsme přečkali několik šancí soupeře a ubránili první nulu v této sezóně. V nastaveném čase druhého poločasu pak Jindra vrátil míč na levou strana na Kvapila, který si fantasticky zpracoval míč, uvolnil se kolem obránce a ve vápně našel na přední tyči Petra Dragona. Ten se v zakončení nemýlil a přisoudil nám tři body.

Sestava a statistika z utkání FK Jeseník - TJ Tatran Litovel 0:1 (0:0).

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: "K současné hře Jeseníku chovám velký respekt. Má velmi silný tým, navíc i perspektivní. Jeho hráči jsou rychlí, navíc velmi dobře technicky vybavení. Především v domácích zápasech si vytvářejí spoustu šancí, výborně navíc zahrávají standardní situace.

O to vše jsou tři body dnes získané ještě zlatější. Když navíc padne gól v poslední minutě, o to je ta vítězná euforie větší.

Radost pouze kalí svalové zranění Martina Miklánka. Je také potřeba zmínit, že kdyby domácím nechyběl nemocný Mráz, měli bychom to také ještě těžší.

Nicméně na kdyby se nehraje, zápasu by sice asi slušela remíza, ale k nám se dnes přiklonilo štěstí a důležité body nám snad přinesou ještě více klidu do další práce.

Co mě také těší, že jsme dnes již vypadali lépe i po fyzické stránce oproti úvodu sezóny."

Na domácím hřišti se představíme znovu za týden v sobotu 19. 9. proti Rapotínu. Utkání začne v 15:30. Na domácím hřišti nás čekají celkem 4 zápasy v řadě. Přivítáme postupně 19. 9. Rapotín, 26. 9. Mohelnici, 3. 10. Brodek u Přerova a 10. 10. Velké Losiny.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní