TJ Tatran Litovel - FK Šternberk 0:1 (0:1)

Ve třetím kole jsme na domácím hřišti podlehli Šternberku 0:1. Jedinou branku se podařilo hostům vstřelit v prvním poločase. Sportovně je potřeba přiznat, že poté Šternberk nevyužil několik nadějných příležitostí, což však platí také o nás, protože jsme v závěrečných 15 minutách pohrdli třemi dobrými příležitostmi k vyrovnání a penaltám.

Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - FK Šternberk 0:1 (0:1).

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: "Do zápasu jsme vstoupili s dost velkým respektem, přišlo mi, že jsme nebyli dostatečně koncentrovaní a hostům jsme do zaslouženého vedení ještě pomohli.

Postupem času jsme ale přispěli k zajímavému průběhu utkání a to i přesto, že jsme ještě v průběhu prvního poločasu museli vystřídat obránce, který nám kope veškeré standartky, ze kterých jsme doposud byli nebezpeční. Navíc nám na lavce už nikdo nezbyl, tudíž za to, že jsme byli až do posledních vteřin ve hře o body s nejsilnějším soupeřem v soutěži, patří klukům můj respekt.

Přesto, že jsme tam měli dvě tři gólové situace, tak vítězství hostí je naprosto zasloužené. K tomu jim gratuluji až na toho hulváta z lavičky, co mě celý druhý poločas sprostě urážel.

Snad se nám uzdraví alespoň Míša Knebl, abychom se mohli poprat o body i v Zábřehu beze strachu, že v případě zranění hráče nebudeme dohrávat utkání bez možnosti střídat. Dnešní utkání nás stálo hodně sil, snad nám ale dodalo sebedůvěru, že se můžeme prát o body s každým.

Příjemným překvapením jsou pro mě výkony mladíků Tomáška a Pěčka, kteří do týmu skvěle zapadli.

Zároveň bych rád také ocenil výkon zkušeného rozhodčího Sedláčka, který svým výkonem přispěl ke kvalitě zápasu, který bezesporu snesl měřítko krajského přeboru.

Hráčům i divákům děkuji za pěkný fotbalový zážitek."

Další týden zajíždíme v neděli 22. 8. od 16:30 na hřišti Zábřeha. Na domácím hřišti se představíme znovu za dva týdny v sobotu 28. 8. proti Želatovicím. Utkání začne v 16:30.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní