TJ Tatran Litovel - Sokol Ústí 1:3 (1:1)

Nadějně rozehraný domácí zápas proti Ústí jsme nakonec do úspěšného konce nedotáhli. Do vedení jsme se dostali ve 20. minutě zápasu, kdy nařízenou penaltu proměnil kapitán Martin Jindra. Soupeř ale vyrovnal ještě v prvním poločase ve 31. minutě. Když už to vypadalo, že zápas dospěje do remízového stavu a následných penalt, podařilo se hostům tři minuty před koncem utkání rozhodnout a vzápětí přidat ještě třetí branku.

Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - Sokol Ústí 1:3 (1:1).

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta: "Tentokrát nemám klukům co vytknout. Byli jsme svědky vyrovnaného zápasu a dovolím si tvrdit, že jsme byli vítězství blíže. Na to, v jakém jsme hráli složení při absencích Dragona, Navrátila, Dostála, Tomance, Baranka a Bednáře, jsme měli více šancí a předvedli jsme dobrý výkon.

V závěru jsme ale dohrávali s mladým týmem, který ještě nemá zkušenosti, naskočil dokonce čtrnáctiletý kluk. Ke konci nám také došly síly a zkušenost a kvalita soupeře rozhodla. Výsledek, ale tentokrát neodpovídá dění na hřišti."

Další kolo odehrajeme v neděli 24. 10. 2021 od 14:30 v Lipové. Na domácím hřišti se představíme znovu za dva týdny v sobotu 30. 10. 2021 od 14:30, kdy přivítáme Dolany.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní