Dorost: Nové Sady - Litovel 2:1 (1:0)

Na šance se nevyhrává.

Soupeř chtěl proti nám vyhrát, protože je hned pod námi a to se jim podařilo. Začátek byl takový nemasný - neslaný, každý se okoukával a pak to začlo. Mnoho šancí, soubojů. Kolem 20.minuty jsme dostali gól. Celý poločas jsme byli lepší, tlačili jsme je, vytvářeli jsme si šance, ale žádný gól jsme nestřelili. Druhý poločas začal ve stejném tempu jak ten první. Byli jsme zase lepší, šancí jsme měli taky dost, spíš mnoho, ale nic jsme neuměli proměnit. Soupeř nás udeřil po druhé, když útočník utekl obránci a ten šel sám na gólmana a nemýlil se. V 93. minutě jsme dali konečně gól, ale nebylo to pro nás nic platné, takže jsme prohráli. Tedy konečný stav byl 2:1 pro soupeře.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní