TJ Tatran Litovel - FK Medlov 1:4 (1:1)

První domácí utkání jsme prohráli s Medlovem 1:4. Soupeř se dostal v polovině prvního poločasu do vedení. Rychlou odpovědí na inkasovanou branku byla branka Martina Jindry. Ve druhém poločase už byl soupeř lepší a svou aktivitu potvrdil dalšími třemi vstřelenými brankami.

Sestava a statistika z utkání TJ TATRAN LITOVEL - FK Medlov 1:4 (1:1).

Martin Jindra (kapitán Litovle): „Dění na hřišti odpovídají výsledky obou poločasů. První byl poměrně vyrovnaný a skóre 1:1 odpovídalo průběhu. Bohužel už v první půli došlo ke zranění dvou našich hráčů, což se pak projevilo na druhém poločase. V něm už byl Medlov lepší a svou převahu potvrdil i gólově.

Během zimní přestávky nám odešlo šest stabilně nastupujících hráčů, je to jejich věc, ale každé další zranění je pro náš už tak úzký kádr momentálně komplikace. Do podstatné části zápasu tak museli po svém dopoledním zápase zasáhnout dorostenci a i když každý z nich podal dobrý výkon, na zkušené mužstvo Medlova to dnes nestačilo.

Spíš než řešit výsledek s týmem z čela tabulky je teď ale potřeba vyhlížet návraty zraněných hráčů a se vztyčenou hlavou jít do dalších zápasů.“

Zdeněk Bartoněk (hráč Medlova): „Do Litovle jsme zajížděli s tím, že chceme potvrdit domácí tři body proti Mohelnici. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem, přestože se nehrálo ve vysokém tempu. Poměrně brzký gól Štěpána Sedláčka nás měl uklidnit, místo toho jsme však inkasovali po hlavičce Jindry, na kterého nás trenér celý týden připravoval.

Po změně stran jsme dokázali dát brzký gól na 2:1. Poté soupeř, ve značně okleštěné sestavě, trošku odpadl fyzicky a inkasoval ještě dvě branky. Zbytek utkání už se spíše dohrával. Na závěr bych chtěl vyzdvihnout výkon Radovana Skřebského, který vstřelil dvě branky a po hřišti létal jako sokol.“

Za týden nás čeká utkání v sobotu 2. 4. 2022 od 15:30 ve Šternberku. Další domácí utkání pak odehrajeme v sobotu 9. dubna od 15:30 proti Zábřehu.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní