TJ Tatran Litovel - SK Sulko Zábřeh 1:1 (1:1)

Litovel nastoupila do zápasu konečně v kompletní sestavě a na jejím výkonu to bylo hodně znát. Druhému celku KP byla více než důstojným soupeřem. Chyběl jen E. Němec a P. Kvapil, ale k dizpozici byl po dlouhém zranění J. Baránek.

Tatran začal dobře a ve 26.min. šel do vedení D. Smrčkem, který s přehledem překonal Schuberta v brance hostí. Bohužel vedení trvalo jen tři minuty. Ve vápně Tatranu vznikl závar, který domácí nevyřešili dobře a po nedůrazech se míč dostal před odkrytou branku, kde si s přehledem poradil obránce hostí Ratiborský. Dvě minuty před poločasem mohla jít do vedení opět Litovel, ale míč z kopačky D. Smrčka se od tyče odrazil zpět do pole!

Začátek druhé půle se vydařil hostím, kteří ve 48.min. před litovelskou brankou opět domácím zle zatopili, ale na štěstí ze závaru vytěžili jen rohový kop! Utkání potom bylo vyrovnané, ale z nadějných šancí se nic neurodilo i zásluhou obou výborných brankářů. V závěru se zdálo, že hosté měli více sil, ale remíza byla nakonec spravedlivá. (Zdroj: kronikář Pavel Blažek)

Trenér Zdeněk Pospíšil: "Do utkání jsme vstoupili aktivně. Měli jsme převahu a dali prvni branku po hezké akci. Po nedůrazu v obraně hosté vyrovnali. Ke konci poločasu jsme předvedli další z pohledných akcí , kdy míč po zakončeni Dana Smrčka skončil na tyči. Druhá půle byla ve znamení šancí na obou stranách. Musím pochválit celé mužstvo za předvedený výkon."

Sestava a statistika z utkání TJ Tatran Litovel - SK Sulko Zábřeh 1:1 (1:1).

V následujícím týdnu nás čeká vložené středeční kolo, kdy se 28. 9. doma utkáme od 16:00 s týmem Jeseníku. Poté odehrajeme další venkovní zápas v sobotu 1. 10. od 15:00 v Rapotíně.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní