DOKOUPIL 3,5
KOBZA 3   HAJÍČEK 3,5    KOZÁK 2    SKVORCOV 2
KOMÁREK  1,5     FIDLER J.  2     VÁLEK 2   KOHOUT  2
VEČEŘA  2    LABONEK 1,5

STŘÍDALI: A.DOSOUDIL 2, SLAVÍK 2, VACA N,  ZBOŘIL 2,5 , FIZIK N, O.FIDLER N (N-nehodnoceno – málo minut)

Dorostenci za 8 dní odehráli 3 utkání, krom Jáchyma Fidlera, který si dává přídavek v mužích a zvládl 5 utkání (klobouk dolů) !!!!  Přeci jen u trenérů nebyla úplná spokojenost se čtvrtečním výkonem a tak se pár věcí před zápasem zopakovalo a šlo se na třetí dějství v tomto ročníku  . Domácí opět do utkání nevstoupili špatně, ale v 9. minutě situaci nevyřešil dobře D.Hajíček a hosté šli do vedení 0-1. Ihned poté však v 11.min. R.Kohout našel T.Večeřu, který nekompromisně vyrovnal 1-1. Vzápětí Š.Válek svou střeleckou smůlu nezlomil, ale jeho pokus málem zlomil břevno hostující branky. Hosté byli pod neustálým tlakem a po krásném pasu M.Komárka si míč našel R.Kohout a Litovel šla do vedení 2-1. I tento stav nevydržel dlouho a ve 30 minutě podklouznutí gólmana F.Dokoupila potrestal hostující hráč 2-2. Litovel stále soupeře mačkala, ale opět po nedorazu v obraně využil ve 42.min. zaváhání obrany hostující hráč a své sólo proměnil 2-3. „Vezmeme si nějaké prášky na nervy,“ konstatovali o poločase oba trenéři a začali v hledišti vyhledávat MUDr. Vacovou  .

Druhý poločas začal opět tlakem domácích, ale mohlo být zle nedobře, kdyby první vypracovanou šanci hostů jejich útočník nepřestřelil. Tlak Litovle sílil a trenéři na lavičce prorokovali zvrat nějakou „šmudlou“. V 60. min. dílem geniality či náhody zakroutil A.Dosoudil svůj centr či střelu tak, že milimetrově zapadla na zadní tyč 3-3. (1.gól za dorost v Litovli, tak opět nějaká ochutnávka a hromadí se nám to, Ondra Labonek ještě nedodal, ale myslím, že si to Jáchym a Šimon pohlídají -např. bábovka nebo nějaké muffiny se sní – stačí donést na 17.9. na domácí zápas  ). O minutu později O.Labonek nachystal lahůdku M.Slavíkovi do prostoru, ve kterém se nemýlí a bylo 4-3. Konečnou podobu výsledku 5-3 udělal v 82.minutě opět M.Slavík, který našel míč na malém vápně a uklidil ho tam, kam si všichni přáli  .

HODNOCENÍ TRENÉRŮ:

M.SPURNÝ

„Myslím, že jsme Losinám udělali Vánoce a darovali jim 3 dárky, ale v poločase jsem kluky nabádal, aby nevznikla panika a hráli pořád stejně, že to mohou v klidu otočit. Fotbal je o chybách a ty vzadu jsou někdy neopravitelné, ale stejné chyby se dějí i na druhé straně, ale říká se jím neproměněná 100% šance  . Já myslím, že si to Filos a Hajas vybrali a už druhý poločas ukázal, že umí zahrát lépe a i hodnocení je vázáno na vítězství a kdyby se ztratily body, tak by to bylo horší  . Někdy se daří, někdy ne. Hajas například pomohl góly v Lužicích, Filos může mužstvo podržet v nějakém dalším zápase a o tom to je, že si vzájemně vypomůžou, když to hold někomu nesedne. Co se týče předvedené hry      a odmyslím ty 3 hrubky, tak jsme soupeře pustili do jedné šance a my jsme mohli dát v klidu další 3-4 góly. Herně dopředu to nebylo vůbec špatné.

M.FIDLER

Psychicky těžké utkání, ale co jsme si nadrobili, to jsme si i snědli a nakonec nám to i chutnalo  . Ani já ani Milan nechceme někoho vyzdvihovat, ale myslím si, že O.Labonek a M.Komárek zahráli opravdu velmi dobře a na tu jedničku chyběl jen gól. A začínají nám vystrkovat růžky i ostatní z lavičky a to je dobře. Fanouškům bych chtěl vzkázat, že kromě plánu A, máme i plán B, který už jsme použili, ale máme i plán C a ten je stále schovaný v šuplíku  . Jinak musím kluky pochválit za to, že nechtějí ani chvilku nechat trenéry a diváky v klidu. Je to někdy zábavná podívaná se vším všudy  .

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní