23. Kolo TATRAN Litovel - SK Řetězárna Česká Ves

7-0 (4-0)

Branky:
Kohout 2, Labonek O 2,
Fidler J, Válek, Večeřa

Dorostenci ve svém předposledním domácím zápase přivítali mužstvo České Vsi, které je na podzim porazilo, tudíž bylo co vracet. Že to nepůjde na půl plynu ukázali hosté z první akce, kdy dobře mířenou střelu F.Dokoupil zneškodnil. Poté už převzali iniciativu domácí. O.Labonek postupoval sám na hostujícího gólmana, ale mezeru „mezi betony“ nenašel. V dobré pozici se objevil i M.Slavík, ale nedůrazné zakončení nepřekonalo hostujícího brankáře. V 11.minutě byl O.Labonek nejdůraznější v malém vápně po přihrávce R.Kohouta 1-0. V 18. a 21. minutě otevřel svůj gólový účet R.Kohout, kdy rychle za sebou zvýšil na 2-0 a vzápětí na 3-0. Poté pobavil diváky krásnými nůžkami O.Labonek, které však na škodu zkrotil hostující gólman, ale pan Válek si na tribuně udělal malou bezvýznamnou hvězdičku . Ve 38.minutě po hezké kombinaci střelou k tyči Š.Válek 4-0.

Ve druhé půli chvíli trvalo, než se opět domácí prosadili. V 62.minutě našlo konečně síť zakončení J.Fidlera 5-0 a když v 68.minutě J.Fidler hlavou vracel před bránu, probíhající O.Labonek dal gól, ani nevěděl jak 6-0. V 72.minutě ukončil gólový účet T. Večeřa, který doklepl do sítě vyraženou střelu 7-0.

HODNOCENÍ:

M.SPURNÝ

Kluci si s tím poradili dobře a jsem rád, že i lavička si zahrála dostatečnou porci minut. K hattricku měl blízko O.Labonek a R.Kohout, ale raději jsem je vystřídal, aby si něco schovali na poslední 3 kola. Po zápase bych na penaltu asi zpětně poslal někoho jiného, tak třeba příště, i když na P. Nátrovi byla vidět veliká chuť na vstřelení gólu . V zápase jsem viděl 3 pozitiva. Vítězství, Maxův návrat, i když mě trošku zatrnulo a pak disciplinovanost M.Kotka, který měl náběh na vyřízení účtů, ale reagoval a ihned fyzický hněv potlačil, ale ten výraz v obličeji mluvil za vše .

M.FIDLER

Tak poslední 3 schůdky a těším se na ně. Teď Plumlov-Protivanov, kde bude třeba zkrotit všechny emoce a uvědomit si, co nás čeká dál a zbytečně se neoslabit. Už i trochu plánujeme další sezónu, kde kromě klasického dorostu bude nově přihlášen (asi pouze na 1 rok) i ml.dorost, který bude hrát nově vzniklou krajskou soutěž. Chceme tím zápasově vytížit i hráče, kteří nemají takovou porci minut + starší žáky a připravit je více na přespříští sezónu.

Tatran Litovel - Lutín-Hněvotín 11:0
Branky : Fidler Jáchym 2,Labonek O 2, Skvorcov, Válek, Zbořil, Slavík, Večeřa,  Nátr, Vlastní