Muži - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

PB SCOM krajský přebor muži (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0101 Sokol Konice Sokol Bohuňovice 1:1 (0:0)
2022710A1A0102 FC Želatovice Kostelec na Hané 3:1 (1:1)
2022710A1A0103 FK Jeseník SK Lipová 2:1 (0:1)
2022710A1A0104 6.8. 17:00 FK Mohelnice Tatran Litovel 1:3 (1:2)
2022710A1A0105 Čechovice TJ Jiskra Rapotín 3:0 (0:0)
2022710A1A0106 FK Brodek u Přerova SK Sulko Zábřeh 1:1 (0:1)
2022710A1A0107 FK Medlov Sokol Velké Losiny 1:0 (1:0)
2022710A1A0108 FC Dolany TJ Sigma Lutín 3:1 (1:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0201 Sokol Bohuňovice TJ Sigma Lutín
2022710A1A0202 Sokol Velké Losiny FC Dolany
2022710A1A0203 SK Sulko Zábřeh FK Medlov
2022710A1A0204 TJ Jiskra Rapotín FK Brodek u Přerova
2022710A1A0205 13.8. 17:00 Tatran Litovel Čechovice
2022710A1A0206 SK Lipová FK Mohelnice
2022710A1A0207 Kostelec na Hané FK Jeseník
2022710A1A0208 Sokol Konice FC Želatovice

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0301 FC Želatovice Sokol Bohuňovice
2022710A1A0302 FK Jeseník Sokol Konice
2022710A1A0303 FK Mohelnice Kostelec na Hané
2022710A1A0304 Čechovice SK Lipová
2022710A1A0305 21.8. 16:30 FK Brodek u Přerova Tatran Litovel
2022710A1A0306 FK Medlov TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A0307 FC Dolany SK Sulko Zábřeh
2022710A1A0308 TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0401 Sokol Bohuňovice Sokol Velké Losiny
2022710A1A0402 SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín
2022710A1A0403 TJ Jiskra Rapotín FC Dolany
2022710A1A0404 27.8. 16:30 Tatran Litovel FK Medlov
2022710A1A0405 SK Lipová FK Brodek u Přerova
2022710A1A0406 Kostelec na Hané Čechovice
2022710A1A0407 Sokol Konice FK Mohelnice
2022710A1A0408 FC Želatovice FK Jeseník

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0501 FK Jeseník Sokol Bohuňovice
2022710A1A0502 FK Mohelnice FC Želatovice
2022710A1A0503 Čechovice Sokol Konice
2022710A1A0504 FK Brodek u Přerova Kostelec na Hané
2022710A1A0505 FK Medlov SK Lipová
2022710A1A0506 4.9. 16:00 FC Dolany Tatran Litovel
2022710A1A0507 TJ Sigma Lutín TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A0508 Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0601 Sokol Bohuňovice SK Sulko Zábřeh
2022710A1A0602 TJ Jiskra Rapotín Sokol Velké Losiny
2022710A1A0603 10.9. 16:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín
2022710A1A0604 SK Lipová FC Dolany
2022710A1A0605 Kostelec na Hané FK Medlov
2022710A1A0606 Sokol Konice FK Brodek u Přerova
2022710A1A0607 FC Želatovice Čechovice
2022710A1A0608 FK Jeseník FK Mohelnice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0701 FK Mohelnice Sokol Bohuňovice
2022710A1A0702 Čechovice FK Jeseník
2022710A1A0703 FK Brodek u Přerova FC Želatovice
2022710A1A0704 FK Medlov Sokol Konice
2022710A1A0705 FC Dolany Kostelec na Hané
2022710A1A0706 TJ Sigma Lutín SK Lipová
2022710A1A0707 18.9. 15:30 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel
2022710A1A0708 SK Sulko Zábřeh TJ Jiskra Rapotín

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0801 Sokol Bohuňovice TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A0802 24.9. 15:30 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh
2022710A1A0803 SK Lipová Sokol Velké Losiny
2022710A1A0804 Kostelec na Hané TJ Sigma Lutín
2022710A1A0805 Sokol Konice FC Dolany
2022710A1A0806 FC Želatovice FK Medlov
2022710A1A0807 FK Jeseník FK Brodek u Přerova
2022710A1A0808 FK Mohelnice Čechovice

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A0901 Čechovice Sokol Bohuňovice
2022710A1A0902 FK Brodek u Přerova FK Mohelnice
2022710A1A0903 FK Medlov FK Jeseník
2022710A1A0904 FC Dolany FC Želatovice
2022710A1A0905 TJ Sigma Lutín Sokol Konice
2022710A1A0906 Sokol Velké Losiny Kostelec na Hané
2022710A1A0907 SK Sulko Zábřeh SK Lipová
2022710A1A0908 1.10. 15:00 TJ Jiskra Rapotín Tatran Litovel

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1001 9.10. 15:00 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel
2022710A1A1002 SK Lipová TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A1003 Kostelec na Hané SK Sulko Zábřeh
2022710A1A1004 Sokol Konice Sokol Velké Losiny
2022710A1A1005 FC Želatovice TJ Sigma Lutín
2022710A1A1006 FK Jeseník FC Dolany
2022710A1A1007 FK Mohelnice FK Medlov
2022710A1A1008 Čechovice FK Brodek u Přerova

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1101 FK Brodek u Přerova Sokol Bohuňovice
2022710A1A1102 FK Medlov Čechovice
2022710A1A1103 FC Dolany FK Mohelnice
2022710A1A1104 TJ Sigma Lutín FK Jeseník
2022710A1A1105 Sokol Velké Losiny FC Želatovice
2022710A1A1106 SK Sulko Zábřeh Sokol Konice
2022710A1A1107 TJ Jiskra Rapotín Kostelec na Hané
2022710A1A1108 15.10. 15:00 Tatran Litovel SK Lipová

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1201 Sokol Bohuňovice SK Lipová
2022710A1A1202 23.10. 14:30 Kostelec na Hané Tatran Litovel
2022710A1A1203 Sokol Konice TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A1204 FC Želatovice SK Sulko Zábřeh
2022710A1A1205 FK Jeseník Sokol Velké Losiny
2022710A1A1206 FK Mohelnice TJ Sigma Lutín
2022710A1A1207 Čechovice FC Dolany
2022710A1A1208 FK Brodek u Přerova FK Medlov

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1301 FK Medlov Sokol Bohuňovice
2022710A1A1302 FC Dolany FK Brodek u Přerova
2022710A1A1303 TJ Sigma Lutín Čechovice
2022710A1A1304 Sokol Velké Losiny FK Mohelnice
2022710A1A1305 SK Sulko Zábřeh FK Jeseník
2022710A1A1306 TJ Jiskra Rapotín FC Želatovice
2022710A1A1307 29.10. 14:30 Tatran Litovel Sokol Konice
2022710A1A1308 SK Lipová Kostelec na Hané

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1401 Sokol Bohuňovice Kostelec na Hané
2022710A1A1402 Sokol Konice SK Lipová
2022710A1A1403 6.11. 14:00 FC Želatovice Tatran Litovel
2022710A1A1404 FK Jeseník TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A1405 FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh
2022710A1A1406 Čechovice Sokol Velké Losiny
2022710A1A1407 FK Brodek u Přerova TJ Sigma Lutín
2022710A1A1408 FK Medlov FC Dolany

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1501 FC Dolany Sokol Bohuňovice
2022710A1A1502 TJ Sigma Lutín FK Medlov
2022710A1A1503 Sokol Velké Losiny FK Brodek u Přerova
2022710A1A1504 SK Sulko Zábřeh Čechovice
2022710A1A1505 TJ Jiskra Rapotín FK Mohelnice
2022710A1A1506 28.9. 16:00 Tatran Litovel FK Jeseník
2022710A1A1507 SK Lipová FC Želatovice
2022710A1A1508 Kostelec na Hané Sokol Konice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1601 Sokol Bohuňovice Sokol Konice
2022710A1A1602 Kostelec na Hané FC Želatovice
2022710A1A1603 SK Lipová FK Jeseník
2022710A1A1604 Tatran Litovel FK Mohelnice
2022710A1A1605 TJ Jiskra Rapotín Čechovice
2022710A1A1606 SK Sulko Zábřeh FK Brodek u Přerova
2022710A1A1607 Sokol Velké Losiny FK Medlov
2022710A1A1608 TJ Sigma Lutín FC Dolany

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1701 TJ Sigma Lutín Sokol Bohuňovice
2022710A1A1702 FC Dolany Sokol Velké Losiny
2022710A1A1703 FK Medlov SK Sulko Zábřeh
2022710A1A1704 FK Brodek u Přerova TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A1705 Čechovice Tatran Litovel
2022710A1A1706 FK Mohelnice SK Lipová
2022710A1A1707 FK Jeseník Kostelec na Hané
2022710A1A1708 FC Želatovice Sokol Konice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1801 Sokol Bohuňovice FC Želatovice
2022710A1A1802 Sokol Konice FK Jeseník
2022710A1A1803 Kostelec na Hané FK Mohelnice
2022710A1A1804 SK Lipová Čechovice
2022710A1A1805 Tatran Litovel FK Brodek u Přerova
2022710A1A1806 TJ Jiskra Rapotín FK Medlov
2022710A1A1807 SK Sulko Zábřeh FC Dolany
2022710A1A1808 Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A1901 Sokol Velké Losiny Sokol Bohuňovice
2022710A1A1902 TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh
2022710A1A1903 FC Dolany TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A1904 FK Medlov Tatran Litovel
2022710A1A1905 FK Brodek u Přerova SK Lipová
2022710A1A1906 Čechovice Kostelec na Hané
2022710A1A1907 FK Mohelnice Sokol Konice
2022710A1A1908 FK Jeseník FC Želatovice

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2001 Sokol Bohuňovice FK Jeseník
2022710A1A2002 FC Želatovice FK Mohelnice
2022710A1A2003 Sokol Konice Čechovice
2022710A1A2004 Kostelec na Hané FK Brodek u Přerova
2022710A1A2005 SK Lipová FK Medlov
2022710A1A2006 Tatran Litovel FC Dolany
2022710A1A2007 TJ Jiskra Rapotín TJ Sigma Lutín
2022710A1A2008 SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2101 SK Sulko Zábřeh Sokol Bohuňovice
2022710A1A2102 Sokol Velké Losiny TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A2103 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel
2022710A1A2104 FC Dolany SK Lipová
2022710A1A2105 FK Medlov Kostelec na Hané
2022710A1A2106 FK Brodek u Přerova Sokol Konice
2022710A1A2107 Čechovice FC Želatovice
2022710A1A2108 FK Mohelnice FK Jeseník

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2201 Sokol Bohuňovice FK Mohelnice
2022710A1A2202 FK Jeseník Čechovice
2022710A1A2203 FC Želatovice FK Brodek u Přerova
2022710A1A2204 Sokol Konice FK Medlov
2022710A1A2205 Kostelec na Hané FC Dolany
2022710A1A2206 SK Lipová TJ Sigma Lutín
2022710A1A2207 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny
2022710A1A2208 TJ Jiskra Rapotín SK Sulko Zábřeh

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2301 TJ Jiskra Rapotín Sokol Bohuňovice
2022710A1A2302 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel
2022710A1A2303 Sokol Velké Losiny SK Lipová
2022710A1A2304 TJ Sigma Lutín Kostelec na Hané
2022710A1A2305 FC Dolany Sokol Konice
2022710A1A2306 FK Medlov FC Želatovice
2022710A1A2307 FK Brodek u Přerova FK Jeseník
2022710A1A2308 Čechovice FK Mohelnice

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2401 Sokol Bohuňovice Čechovice
2022710A1A2402 FK Mohelnice FK Brodek u Přerova
2022710A1A2403 FK Jeseník FK Medlov
2022710A1A2404 FC Želatovice FC Dolany
2022710A1A2405 Sokol Konice TJ Sigma Lutín
2022710A1A2406 Kostelec na Hané Sokol Velké Losiny
2022710A1A2407 SK Lipová SK Sulko Zábřeh
2022710A1A2408 Tatran Litovel TJ Jiskra Rapotín

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2501 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice
2022710A1A2502 TJ Jiskra Rapotín SK Lipová
2022710A1A2503 SK Sulko Zábřeh Kostelec na Hané
2022710A1A2504 Sokol Velké Losiny Sokol Konice
2022710A1A2505 TJ Sigma Lutín FC Želatovice
2022710A1A2506 FC Dolany FK Jeseník
2022710A1A2507 FK Medlov FK Mohelnice
2022710A1A2508 FK Brodek u Přerova Čechovice

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2601 Sokol Bohuňovice FK Brodek u Přerova
2022710A1A2602 Čechovice FK Medlov
2022710A1A2603 FK Mohelnice FC Dolany
2022710A1A2604 FK Jeseník TJ Sigma Lutín
2022710A1A2605 FC Želatovice Sokol Velké Losiny
2022710A1A2606 Sokol Konice SK Sulko Zábřeh
2022710A1A2607 Kostelec na Hané TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A2608 SK Lipová Tatran Litovel

27. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2701 SK Lipová Sokol Bohuňovice
2022710A1A2702 Tatran Litovel Kostelec na Hané
2022710A1A2703 TJ Jiskra Rapotín Sokol Konice
2022710A1A2704 SK Sulko Zábřeh FC Želatovice
2022710A1A2705 Sokol Velké Losiny FK Jeseník
2022710A1A2706 TJ Sigma Lutín FK Mohelnice
2022710A1A2707 FC Dolany Čechovice
2022710A1A2708 FK Medlov FK Brodek u Přerova

28. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2801 Sokol Bohuňovice FK Medlov
2022710A1A2802 FK Brodek u Přerova FC Dolany
2022710A1A2803 Čechovice TJ Sigma Lutín
2022710A1A2804 FK Mohelnice Sokol Velké Losiny
2022710A1A2805 FK Jeseník SK Sulko Zábřeh
2022710A1A2806 FC Želatovice TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A2807 Sokol Konice Tatran Litovel
2022710A1A2808 Kostelec na Hané SK Lipová

29. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A2901 Kostelec na Hané Sokol Bohuňovice
2022710A1A2902 SK Lipová Sokol Konice
2022710A1A2903 Tatran Litovel FC Želatovice
2022710A1A2904 TJ Jiskra Rapotín FK Jeseník
2022710A1A2905 SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice
2022710A1A2906 Sokol Velké Losiny Čechovice
2022710A1A2907 TJ Sigma Lutín FK Brodek u Přerova
2022710A1A2908 FC Dolany FK Medlov

30. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710A1A3001 Sokol Bohuňovice FC Dolany
2022710A1A3002 FK Medlov TJ Sigma Lutín
2022710A1A3003 FK Brodek u Přerova Sokol Velké Losiny
2022710A1A3004 Čechovice SK Sulko Zábřeh
2022710A1A3005 FK Mohelnice TJ Jiskra Rapotín
2022710A1A3006 FK Jeseník Tatran Litovel
2022710A1A3007 FC Želatovice SK Lipová
2022710A1A3008 Sokol Konice Kostelec na Hané

Utkání

Muži
6.8. V Mohelnice 3:1
13.8. D Čechovice
Starší­ dorost
28.8. D Lutín
Starší žáci
4.9. V Haňovice
Mladší žáci
20.8. V SK Olomouc MŽ

Události

<<  <>  >>Srpen 2022
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Krátce

27.8.2020 -
Pořadatelství Den Termín a čas Poznámka   
Tatran Litovel SO 5.9.- 12:45   
Sokol Mladeč NE 13.9. – 11:30   
Sokol Pňovice NE 20.9. – 10:00   
SK Červenka SO 26.9. – 10:30
29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
20.8.2015 -
První domácí utkání v sezoně proti Medlovu se místo tradiční soboty odehraje v neděli 23.8.2015 v 16:30 na hřišti TJ Tatran Litovel.
17.12.2014 -
Opět se podařilo domluvit tradiční tréninky ve středu od 20:30 do 22:00 na hale ZŠ Vítězná. Očekávána je účast nejen mužů, ale i dorostenců...Velkou většinu času se bude hrát fotbal!
23.11.2014 -
Máte nápad nápad na vylepšení stránek? Nebo jen dotaz ohledně čehokoliv? Přispějte v sekci Diskuze, budeme rádi!
17.4.2013 -
Upraveno rozlosování i s odloženými zápasy, stahujte zde: viz. "odkaz"
11.4.2013 -
V sobotu 21.9.2013 odehrají starší benjamínci další mistrovský turnaj v Troubelicích.   Odjezd hráčů je v 9.oo hod. od Tatranu.
24.2.2013 -
POZOR ZMĚNA !!! Dne 12.12.2012 hala již od 19:00 do 20:30 !!!
24.2.2013 -
Domluvili jsme se, že budeme chodit do posilovny - v pondělí v 19:00 taktéž na hale. Posilovnu si však budeme platit sami a to tak, že 160 Kč se vydělí počtem lidí, co přijdou...takže čím víc nás bude, tím lepší cena ;)

Facebook

Partneři: