Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události
<<  <>  >> Duben 2018 
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

21.4. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Troubelice 2:1 p. (1:0, 1:1 - 13:12)
21.4. 10:00 Mladši benjamínci Sigma Olomouc - Tatran Litovel 16:3
21.4. 10:00 Mladši benjamínci Sigma Lutín - Tatran Litovel 10:1
21.4. 10:00 Mladši benjamínci Tatran Litovel - Velký Týnec 2:2
21.4. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - SK Náměšť n. H. 8:1 (3:1)
21.4. 16:00 Muži Tatran Litovel - FK Hlubočky 1:2 (1:0)
21.4. 10:00 Mladší benjamínci turnaj mladší přípravky
tentokrát pojedem do Lutína
22.4. 09:30 Starší benjamínci Sokol Vilémov - Tatran Litovel 1:1
22.4. 09:30 Starší benjamínci Tatran Litovel - Sokol Bohuňovice 6:2
22.4. 09:30 Starší benjamínci FK Hlubočky - Tatran Litovel 1:6
22.4. 16:00 Starší­ dorost Tatran Litovel - Sokol Velký Újezd 1:3 (0:3)
28.4. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Chválkovice 2:3 (2:2)
28.4. 09:30 Mladši benjamínci Velký Týnec - Tatran Litovel 2:5
28.4. 09:30 Mladši benjamínci Tatran Litovel - Sigma Olomouc 5:11
28.4. 09:30 Mladši benjamínci Tatran Litovel - Sigma Lutín 1:6
28.4. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - Chomoutov 0:2 (0:1)
28.4. 16:00 Muži Tatran Litovel - FK Slavonín 2:0 (1:0)
28.4. 09:30 Mladší benjamínci turnaj mladší přípravky
turnaj se odehraje ve Velkým Týncu
29.4. 12:30 Starší benjamínci Tatran Litovel - Sokol Vilémov 0:4
29.4. 12:30 Starší benjamínci Sokol Bohuňovice - Tatran Litovel 5:1
29.4. 12:30 Starší benjamínci Tatran Litovel - FK Hlubočky 2:6
29.4. 16:00 Starší­ dorost Tatran Litovel - FK Slavonín 0:2 (0:0)
5.5. 12:00 Starší benjamínci FK Hlubočky - Tatran Litovel 3:6
5.5. 12:00 Starší benjamínci Sokol Vilémov - Tatran Litovel 4:1
5.5. 12:00 Starší benjamínci Tatran Litovel - Sokol Bohuňovice 4:4
6.5. 09:00 Mladši benjamínci Tatran Litovel - Velký Týnec 2:6
6.5. 09:00 Mladši benjamínci Sigma Olomouc - Tatran Litovel 19:2
6.5. 09:00 Mladši benjamínci Sigma Lutín - Tatran Litovel 6:3
6.5. 13:00 Starší­ dorost Sokol Drahanovice - Tatran Litovel 8:3 (5:1)
6.5. 14:00 Starší žáci Sokol Pňovice - Tatran Litovel 3:7 (2:3)
6.5. 16:30 Muži Sokol Konice - Tatran Litovel 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:2)
6.5. 09:30 Mladší benjamínci turnaj mladší přípravky
turnaj se odehraje na Sigmě Olomouc hřišťě H2 u bazénu

Utkání

Muži
23.5. D Lutín
31.5. V Ústí
Starší­ dorost
24.5. V Pňovice
30.5. D Tršice-Velký Újezd
Starší žáci
2.11. D Šternberk 10:0
Mladší žáci
2.11. D Příkazy-Náklo 3:4

Události

<<  <>  >>Květen 2020
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: