Mladši benjamínci - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Mladší benjamínci - 1

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0101 FK Medlov Sokol Vilémov 6:11 (3:7)
BML0102 1.9. 10:00 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 2:1 (1:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0201 Sokol Vilémov Příkazy-Náklo 13:0 (8:0)
BML0202 1.9. 10:00 FK Medlov Tatran Litovel 12:1 (7:0)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0301 1.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:14 (0:9)
BML0302 Příkazy-Náklo FK Medlov 1:15 (0:8)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0401 Sokol Vilémov FK Medlov 6:10 (0:0)
BML0402 9.9. 13:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 7:5 (0:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0501 Příkazy-Náklo Sokol Vilémov 1:6 (0:0)
BML0502 9.9. 13:00 Tatran Litovel FK Medlov 0:19 (0:0)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0601 9.9. 13:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 14:1 (0:0)
BML0602 FK Medlov Příkazy-Náklo 16:1 (0:0)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0701 FK Medlov Sokol Vilémov 3:7 (1:4)
BML0702 15.9. 12:30 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 3:5 (1:3)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0801 Sokol Vilémov Příkazy-Náklo 10:3 (4:2)
BML0802 15.9. 12:30 FK Medlov Tatran Litovel 16:1 (12:0)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0901 15.9. 12:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 1:16 (0:11)
BML0902 Příkazy-Náklo FK Medlov 3:10 (0:3)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1001 Sokol Vilémov FK Medlov 9:6 (5:4)
BML1002 23.9. 10:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 8:1 (4:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1101 Příkazy-Náklo Sokol Vilémov 5:10 (3:5)
BML1102 23.9. 10:00 Tatran Litovel FK Medlov 3:16 (0:6)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1201 23.9. 10:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 12:1 (6:1)
BML1202 FK Medlov Příkazy-Náklo 10:5 (2:3)

Mladší benjamínci - 2

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0101 29.9. 09:30 Uničov Tatran Litovel 4:4 (3:-12)
BML0102 1.OMK Šternberk Sokol Újezd u Uničova 2:6 (0:3)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0201 29.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 7:2 (3:1)
BML0202 Uničov 1.OMK Šternberk 13:2 (6:1)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0301 29.9. 09:30 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 0:10 (1:5)
BML0302 Sokol Újezd u Uničova Uničov 1:8 (0:3)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0401 6.10. 13:00 Tatran Litovel Uničov 7:2 (0:0)
BML0402 Sokol Újezd u Uničova 1.OMK Šternberk 8:8 (0:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0501 6.10. 13:00 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 2:4 (0:0)
BML0502 1.OMK Šternberk Uničov 2:9 (0:0)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0601 6.10. 13:00 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 4:3 (0:0)
BML0602 Uničov Sokol Újezd u Uničova 7:4 (0:0)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0701 14.10. 09:30 Uničov Tatran Litovel 2:5 (1:2)
BML0702 1.OMK Šternberk Sokol Újezd u Uničova 2:13 (1:7)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0801 14.10. 09:30 Tatran Litovel Sokol Újezd u Uničova 8:2 (4:0)
BML0802 Uničov 1.OMK Šternberk 9:2 (4:2)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML0901 14.10. 09:30 1.OMK Šternberk Tatran Litovel 0:6 (0:3)
BML0902 Sokol Újezd u Uničova Uničov 6:9 (3:5)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1001 21.10. 09:30 Tatran Litovel Uničov 4:5 (0:0)
BML1002 Sokol Újezd u Uničova 1.OMK Šternberk 3:9 (0:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1101 21.10. 09:30 Sokol Újezd u Uničova Tatran Litovel 3:4 (0:0)
BML1102 1.OMK Šternberk Uničov 6:10 (0:0)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML1201 21.10. 09:30 Tatran Litovel 1.OMK Šternberk 5:3 (0:0)
BML1202 Uničov Sokol Újezd u Uničova 7:3 (0:0)

Mladší benjamínci BML 11-DJ

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0102 18.5. 14:00 Uničov FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ0103 18.5. 14:00 Velký Týnec Tatran Litovel

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0202 18.5. 14:00 FK Sigma Hodolany Velký Týnec
BML 11-DJ0203 18.5. 14:00 Sokol Doloplazy Uničov

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0302 18.5. 14:00 Velký Týnec Sokol Doloplazy
BML 11-DJ0303 18.5. 14:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0402 18.5. 14:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
BML 11-DJ0403 18.5. 14:00 Uničov Velký Týnec

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0502 18.5. 14:00 Tatran Litovel Uničov
BML 11-DJ0503 18.5. 14:00 FK Sigma Hodolany Sokol Doloplazy

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0602 26.5. 13:30 FK Sigma Hodolany Uničov
BML 11-DJ0603 26.5. 13:30 Tatran Litovel Velký Týnec

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0702 26.5. 13:30 Velký Týnec FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ0703 26.5. 13:30 Uničov Sokol Doloplazy

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0802 26.5. 13:30 Sokol Doloplazy Velký Týnec
BML 11-DJ0803 26.5. 13:30 FK Sigma Hodolany Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ0902 26.5. 13:30 Tatran Litovel Sokol Doloplazy
BML 11-DJ0903 26.5. 13:30 Velký Týnec Uničov

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1002 26.5. 13:30 Uničov Tatran Litovel
BML 11-DJ1003 26.5. 13:30 Sokol Doloplazy FK Sigma Hodolany

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1102 2.6. 10:00 Uničov FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ1103 2.6. 10:00 Velký Týnec Tatran Litovel

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1202 2.6. 10:00 FK Sigma Hodolany Velký Týnec
BML 11-DJ1203 2.6. 10:00 Sokol Doloplazy Uničov

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1302 2.6. 10:00 Velký Týnec Sokol Doloplazy
BML 11-DJ1303 2.6. 10:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1402 2.6. 10:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
BML 11-DJ1403 2.6. 10:00 Uničov Velký Týnec

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1502 2.6. 10:00 Tatran Litovel Uničov
BML 11-DJ1503 2.6. 10:00 FK Sigma Hodolany Sokol Doloplazy

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1602 9.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Uničov
BML 11-DJ1603 9.6. 13:00 Tatran Litovel Velký Týnec

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1702 9.6. 13:00 Velký Týnec FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ1703 9.6. 13:00 Uničov Sokol Doloplazy

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1802 9.6. 13:00 Sokol Doloplazy Velký Týnec
BML 11-DJ1803 9.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Tatran Litovel

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ1902 9.6. 13:00 Tatran Litovel Sokol Doloplazy
BML 11-DJ1903 9.6. 13:00 Velký Týnec Uničov

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ2002 9.6. 13:00 Uničov Tatran Litovel
BML 11-DJ2003 9.6. 13:00 Sokol Doloplazy FK Sigma Hodolany

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ2102 15.6. 13:00 Uničov FK Sigma Hodolany
BML 11-DJ2103 15.6. 13:00 Velký Týnec Tatran Litovel

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ2202 15.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Velký Týnec
BML 11-DJ2203 15.6. 13:00 Sokol Doloplazy Uničov

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ2302 15.6. 13:00 Velký Týnec Sokol Doloplazy
BML 11-DJ2303 15.6. 13:00 Tatran Litovel FK Sigma Hodolany

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ2402 15.6. 13:00 Sokol Doloplazy Tatran Litovel
BML 11-DJ2403 15.6. 13:00 Uničov Velký Týnec

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BML 11-DJ2502 15.6. 13:00 Tatran Litovel Uničov
BML 11-DJ2503 15.6. 13:00 FK Sigma Hodolany Sokol Doloplazy

Utkání

Události

<<  <>  >>Červenec 2020
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook