Mladší žáci - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Krajská soutěž mladší žáci (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0101 28.9. 10:00 Sokol Konice Tatran Litovel
2022710F2A0102 SK Olomouc Sigma MŽ 1.FC Maletín
2022710F2A0103 Uničov Dub nad Moravou
2022710F2A0104 SK Hranice Přerov
2022710F2A0105 SK Hranice 1. SK Prostějov
2022710F2A0106 1.HFK Olomouc FK SAN-JV Šumperk

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0201 22.10. 10:00 Tatran Litovel FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A0202 1. SK Prostějov 1.HFK Olomouc
2022710F2A0203 Přerov SK Hranice
2022710F2A0204 Dub nad Moravou SK Hranice
2022710F2A0205 1.FC Maletín Uničov
2022710F2A0206 Sokol Konice SK Olomouc Sigma MŽ

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0301 20.8. 10:00 SK Olomouc Sigma MŽ Tatran Litovel
2022710F2A0302 Uničov Sokol Konice
2022710F2A0303 SK Hranice 1.FC Maletín
2022710F2A0304 SK Hranice Dub nad Moravou
2022710F2A0305 1.HFK Olomouc Přerov
2022710F2A0306 FK SAN-JV Šumperk 1. SK Prostějov

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0401 27.8. 10:00 Tatran Litovel 1. SK Prostějov
2022710F2A0402 Přerov FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A0403 Dub nad Moravou 1.HFK Olomouc
2022710F2A0404 1.FC Maletín SK Hranice
2022710F2A0405 Sokol Konice SK Hranice
2022710F2A0406 SK Olomouc Sigma MŽ Uničov

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0501 3.9. 10:00 Uničov Tatran Litovel
2022710F2A0502 SK Hranice SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A0503 SK Hranice Sokol Konice
2022710F2A0504 1.HFK Olomouc 1.FC Maletín
2022710F2A0505 FK SAN-JV Šumperk Dub nad Moravou
2022710F2A0506 1. SK Prostějov Přerov

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0601 10.9. 10:00 Tatran Litovel Přerov
2022710F2A0602 Dub nad Moravou 1. SK Prostějov
2022710F2A0603 1.FC Maletín FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A0604 Sokol Konice 1.HFK Olomouc
2022710F2A0605 SK Olomouc Sigma MŽ SK Hranice
2022710F2A0606 Uničov SK Hranice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0701 17.9. 10:00 SK Hranice Tatran Litovel
2022710F2A0702 SK Hranice Uničov
2022710F2A0703 1.HFK Olomouc SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A0704 FK SAN-JV Šumperk Sokol Konice
2022710F2A0705 1. SK Prostějov 1.FC Maletín
2022710F2A0706 Přerov Dub nad Moravou

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0801 24.9. 10:00 Tatran Litovel Dub nad Moravou
2022710F2A0802 1.FC Maletín Přerov
2022710F2A0803 Sokol Konice 1. SK Prostějov
2022710F2A0804 SK Olomouc Sigma MŽ FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A0805 Uničov 1.HFK Olomouc
2022710F2A0806 SK Hranice SK Hranice

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A0901 1.10. 10:00 SK Hranice Tatran Litovel
2022710F2A0902 1.HFK Olomouc SK Hranice
2022710F2A0903 FK SAN-JV Šumperk Uničov
2022710F2A0904 1. SK Prostějov SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A0905 Přerov Sokol Konice
2022710F2A0906 Dub nad Moravou 1.FC Maletín

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1001 8.10. 10:00 Tatran Litovel 1.FC Maletín
2022710F2A1002 Sokol Konice Dub nad Moravou
2022710F2A1003 SK Olomouc Sigma MŽ Přerov
2022710F2A1004 Uničov 1. SK Prostějov
2022710F2A1005 SK Hranice FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A1006 SK Hranice 1.HFK Olomouc

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1101 15.10. 10:00 1.HFK Olomouc Tatran Litovel
2022710F2A1102 FK SAN-JV Šumperk SK Hranice
2022710F2A1103 1. SK Prostějov SK Hranice
2022710F2A1104 Přerov Uničov
2022710F2A1105 Dub nad Moravou SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A1106 1.FC Maletín Sokol Konice

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1201 Tatran Litovel Sokol Konice
2022710F2A1202 1.FC Maletín SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A1203 Dub nad Moravou Uničov
2022710F2A1204 Přerov SK Hranice
2022710F2A1205 1. SK Prostějov SK Hranice
2022710F2A1206 FK SAN-JV Šumperk 1.HFK Olomouc

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1301 FK SAN-JV Šumperk Tatran Litovel
2022710F2A1302 1.HFK Olomouc 1. SK Prostějov
2022710F2A1303 SK Hranice Přerov
2022710F2A1304 SK Hranice Dub nad Moravou
2022710F2A1305 Uničov 1.FC Maletín
2022710F2A1306 SK Olomouc Sigma MŽ Sokol Konice

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1401 Tatran Litovel SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A1402 Sokol Konice Uničov
2022710F2A1403 1.FC Maletín SK Hranice
2022710F2A1404 Dub nad Moravou SK Hranice
2022710F2A1405 Přerov 1.HFK Olomouc
2022710F2A1406 1. SK Prostějov FK SAN-JV Šumperk

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1501 1. SK Prostějov Tatran Litovel
2022710F2A1502 FK SAN-JV Šumperk Přerov
2022710F2A1503 1.HFK Olomouc Dub nad Moravou
2022710F2A1504 SK Hranice 1.FC Maletín
2022710F2A1505 SK Hranice Sokol Konice
2022710F2A1506 Uničov SK Olomouc Sigma MŽ

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1601 Tatran Litovel Uničov
2022710F2A1602 SK Olomouc Sigma MŽ SK Hranice
2022710F2A1603 Sokol Konice SK Hranice
2022710F2A1604 1.FC Maletín 1.HFK Olomouc
2022710F2A1605 Dub nad Moravou FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A1606 Přerov 1. SK Prostějov

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1701 Přerov Tatran Litovel
2022710F2A1702 1. SK Prostějov Dub nad Moravou
2022710F2A1703 FK SAN-JV Šumperk 1.FC Maletín
2022710F2A1704 1.HFK Olomouc Sokol Konice
2022710F2A1705 SK Hranice SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A1706 SK Hranice Uničov

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1801 Tatran Litovel SK Hranice
2022710F2A1802 Uničov SK Hranice
2022710F2A1803 SK Olomouc Sigma MŽ 1.HFK Olomouc
2022710F2A1804 Sokol Konice FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A1805 1.FC Maletín 1. SK Prostějov
2022710F2A1806 Dub nad Moravou Přerov

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A1901 Dub nad Moravou Tatran Litovel
2022710F2A1902 Přerov 1.FC Maletín
2022710F2A1903 1. SK Prostějov Sokol Konice
2022710F2A1904 FK SAN-JV Šumperk SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A1905 1.HFK Olomouc Uničov
2022710F2A1906 SK Hranice SK Hranice

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A2001 Tatran Litovel SK Hranice
2022710F2A2002 SK Hranice 1.HFK Olomouc
2022710F2A2003 Uničov FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A2004 SK Olomouc Sigma MŽ 1. SK Prostějov
2022710F2A2005 Sokol Konice Přerov
2022710F2A2006 1.FC Maletín Dub nad Moravou

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A2101 1.FC Maletín Tatran Litovel
2022710F2A2102 Dub nad Moravou Sokol Konice
2022710F2A2103 Přerov SK Olomouc Sigma MŽ
2022710F2A2104 1. SK Prostějov Uničov
2022710F2A2105 FK SAN-JV Šumperk SK Hranice
2022710F2A2106 1.HFK Olomouc SK Hranice

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710F2A2201 Tatran Litovel 1.HFK Olomouc
2022710F2A2202 SK Hranice FK SAN-JV Šumperk
2022710F2A2203 SK Hranice 1. SK Prostějov
2022710F2A2204 Uničov Přerov
2022710F2A2205 SK Olomouc Sigma MŽ Dub nad Moravou
2022710F2A2206 Sokol Konice 1.FC Maletín

Utkání

Muži
6.8. V Mohelnice 3:1
13.8. D Čechovice
Starší­ dorost
28.8. D Lutín
Starší žáci
4.9. V Haňovice
Mladší žáci
20.8. V SK Olomouc MŽ

Události

<<  <>  >>Srpen 2022
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Krátce

27.8.2020 -
Pořadatelství Den Termín a čas Poznámka   
Tatran Litovel SO 5.9.- 12:45   
Sokol Mladeč NE 13.9. – 11:30   
Sokol Pňovice NE 20.9. – 10:00   
SK Červenka SO 26.9. – 10:30
29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
20.8.2015 -
První domácí utkání v sezoně proti Medlovu se místo tradiční soboty odehraje v neděli 23.8.2015 v 16:30 na hřišti TJ Tatran Litovel.
17.12.2014 -
Opět se podařilo domluvit tradiční tréninky ve středu od 20:30 do 22:00 na hale ZŠ Vítězná. Očekávána je účast nejen mužů, ale i dorostenců...Velkou většinu času se bude hrát fotbal!
23.11.2014 -
Máte nápad nápad na vylepšení stránek? Nebo jen dotaz ohledně čehokoliv? Přispějte v sekci Diskuze, budeme rádi!
17.4.2013 -
Upraveno rozlosování i s odloženými zápasy, stahujte zde: viz. "odkaz"
11.4.2013 -
V sobotu 21.9.2013 odehrají starší benjamínci další mistrovský turnaj v Troubelicích.   Odjezd hráčů je v 9.oo hod. od Tatranu.
24.2.2013 -
POZOR ZMĚNA !!! Dne 12.12.2012 hala již od 19:00 do 20:30 !!!
24.2.2013 -
Domluvili jsme se, že budeme chodit do posilovny - v pondělí v 19:00 taktéž na hale. Posilovnu si však budeme platit sami a to tak, že 160 Kč se vydělí počtem lidí, co přijdou...takže čím víc nás bude, tím lepší cena ;)

Facebook

Partneři: