Muži - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

FGP studio 1.A třída sk.A (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0101 Chválkovice FK Slavonín 2:3 (0:2)
2017710A2A0102 FK Bohdíkov Sokol Paseka 3:1 (2:0)
2017710A2A0103 Sokol Bohuňovice 1.FC Maletín 1:2 (1:0)
2017710A2A0104 SK Haňovice Sokol Konice 0:2 (0:0)
2017710A2A0105 5.8. 17:00 SK Řetězárna Česká Ves Tatran Litovel 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:3)
2017710A2A0106 SK Bělkovice-Lašťany FK Hlubočky 1:2 (1:1)
2017710A2A0107 SK Náměšť n. H. TJ Granitol Moravský Beroun 6:2 (2:1)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0201 FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun 1:3 (0:0)
2017710A2A0202 FK Hlubočky SK Náměšť n. H. 2:3 (0:1)
2017710A2A0203 12.8. 17:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 7:0 (6:0)
2017710A2A0204 Sokol Konice SK Řetězárna Česká Ves 6:1 (3:0)
2017710A2A0205 1.FC Maletín SK Haňovice 6:1 (3:0)
2017710A2A0206 Sokol Paseka Sokol Bohuňovice 3:2 (0:2)
2017710A2A0207 Chválkovice FK Bohdíkov 0:1 (0:1)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0301 FK Bohdíkov FK Slavonín 3:0 (1:0)
2017710A2A0302 Sokol Bohuňovice Chválkovice 2:3 (1:1)
2017710A2A0303 SK Haňovice Sokol Paseka 4:2 (2:0)
2017710A2A0304 SK Řetězárna Česká Ves 1.FC Maletín 0:2 (0:2)
2017710A2A0305 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Konice 3:2 p. (2:2, 2:2 - 5:4)
2017710A2A0306 19.8. 16:30 SK Náměšť n. H. Tatran Litovel 1:3 (1:2)
2017710A2A0307 TJ Granitol Moravský Beroun FK Hlubočky 4:5 p. (2:2, 4:4 - 4:5)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0401 FK Slavonín FK Hlubočky 3:2 (1:2)
2017710A2A0402 26.8. 16:30 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun 4:1 (3:1)
2017710A2A0403 Sokol Konice SK Náměšť n. H. 2:3 (0:1)
2017710A2A0404 1.FC Maletín SK Bělkovice-Lašťany 4:1 (3:0)
2017710A2A0405 Sokol Paseka SK Řetězárna Česká Ves 3:2 (1:1)
2017710A2A0406 Chválkovice SK Haňovice 3:0 (0:0)
2017710A2A0407 FK Bohdíkov Sokol Bohuňovice 4:0 (1:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0501 Sokol Bohuňovice FK Slavonín 2:0 (1:0)
2017710A2A0502 SK Haňovice FK Bohdíkov 1:0 (0:0)
2017710A2A0503 SK Řetězárna Česká Ves Chválkovice 2:4 (1:2)
2017710A2A0504 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Paseka 1:4 (0:2)
2017710A2A0505 SK Náměšť n. H. 1.FC Maletín 2:5 (2:3)
2017710A2A0506 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Konice 3:5 (0:4)
2017710A2A0507 2.9. 16:00 FK Hlubočky Tatran Litovel 2:6 (1:3)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0601 10.9. 16:00 FK Slavonín Tatran Litovel 1:4 (0:2)
2017710A2A0602 Sokol Konice FK Hlubočky 4:1 (2:0)
2017710A2A0603 1.FC Maletín TJ Granitol Moravský Beroun 9:3 (5:2)
2017710A2A0604 Sokol Paseka SK Náměšť n. H. 4:1 (3:0)
2017710A2A0605 Chválkovice SK Bělkovice-Lašťany 2:3 (1:2)
2017710A2A0606 FK Bohdíkov SK Řetězárna Česká Ves 3:0 (2:0)
2017710A2A0607 Sokol Bohuňovice SK Haňovice 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:5)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0701 SK Haňovice FK Slavonín 1:4 (1:1)
2017710A2A0702 SK Řetězárna Česká Ves Sokol Bohuňovice 1:0 (1:0)
2017710A2A0703 SK Bělkovice-Lašťany FK Bohdíkov 2:1 (1:0)
2017710A2A0704 SK Náměšť n. H. Chválkovice 3:2 p. (1:1, 2:2 - 4:2)
2017710A2A0705 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Paseka 1:7 (0:1)
2017710A2A0706 FK Hlubočky 1.FC Maletín 3:2 (3:1)
2017710A2A0707 16.9. 15:30 Tatran Litovel Sokol Konice 2:1 (2:0)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0801 FK Slavonín Sokol Konice 5:1 (2:0)
2017710A2A0802 23.9. 15:30 1.FC Maletín Tatran Litovel 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
2017710A2A0803 Sokol Paseka FK Hlubočky 1:3 (1:2)
2017710A2A0804 Chválkovice TJ Granitol Moravský Beroun 4:3 (0:2)
2017710A2A0805 FK Bohdíkov SK Náměšť n. H. 1:0 (0:0)
2017710A2A0806 Sokol Bohuňovice SK Bělkovice-Lašťany 1:0 (0:0)
2017710A2A0807 SK Haňovice SK Řetězárna Česká Ves 2:8 (0:3)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A0901 SK Řetězárna Česká Ves FK Slavonín 4:1 (2:1)
2017710A2A0902 SK Bělkovice-Lašťany SK Haňovice 1:0 (1:0)
2017710A2A0903 SK Náměšť n. H. Sokol Bohuňovice 1:3 (0:1)
2017710A2A0904 TJ Granitol Moravský Beroun FK Bohdíkov 1:0 (1:0)
2017710A2A0905 FK Hlubočky Chválkovice 2:3 (0:2)
2017710A2A0906 30.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Paseka 5:0 (2:0)
2017710A2A0907 Sokol Konice 1.FC Maletín 2:1 (1:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1001 FK Slavonín 1.FC Maletín 5:2 (0:0)
2017710A2A1002 Sokol Paseka Sokol Konice 3:1 (3:0)
2017710A2A1003 7.10. 15:00 Chválkovice Tatran Litovel 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:2)
2017710A2A1004 FK Bohdíkov FK Hlubočky 2:0 (1:0)
2017710A2A1005 Sokol Bohuňovice TJ Granitol Moravský Beroun 5:3 (1:3)
2017710A2A1006 SK Haňovice SK Náměšť n. H. 3:2 (3:1)
2017710A2A1007 SK Řetězárna Česká Ves SK Bělkovice-Lašťany 3:0 (0:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1101 SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín 1:2 p. (0:0, 1:1 - 7:8)
2017710A2A1102 SK Náměšť n. H. SK Řetězárna Česká Ves 4:0 (2:0)
2017710A2A1103 TJ Granitol Moravský Beroun SK Haňovice 2:3 (2:0)
2017710A2A1104 FK Hlubočky Sokol Bohuňovice 1:2 (1:1)
2017710A2A1105 14.10. 15:00 Tatran Litovel FK Bohdíkov 2:1 p. (0:0, 1:1 - 3:1)
2017710A2A1106 Sokol Konice Chválkovice 1:0 (1:0)
2017710A2A1107 1.FC Maletín Sokol Paseka 2:3 p. (1:1, 2:2 - 4:5)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1201 FK Slavonín Sokol Paseka 0:2 (0:2)
2017710A2A1202 Chválkovice 1.FC Maletín 2:1 p. (0:0, 1:1 - 7:6)
2017710A2A1203 FK Bohdíkov Sokol Konice 1:0 (0:0)
2017710A2A1204 22.10. 14:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 3:2 p. (0:2, 2:2 - 4:2)
2017710A2A1205 SK Haňovice FK Hlubočky 1:2 (0:0)
2017710A2A1206 SK Řetězárna Česká Ves TJ Granitol Moravský Beroun 4:2 (0:1)
2017710A2A1207 SK Bělkovice-Lašťany SK Náměšť n. H. 3:2 (3:0)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1301 SK Náměšť n. H. FK Slavonín 4:2 (3:2)
2017710A2A1302 TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany 8:3 (7:2)
2017710A2A1303 FK Hlubočky SK Řetězárna Česká Ves 6:2 (3:2)
2017710A2A1304 28.10. 14:30 Tatran Litovel SK Haňovice 3:2 (1:1)
2017710A2A1305 Sokol Konice Sokol Bohuňovice 1:0 (0:0)
2017710A2A1306 1.FC Maletín FK Bohdíkov 4:1 (1:0)
2017710A2A1307 Sokol Paseka Chválkovice 2:3 (1:1)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1401 FK Slavonín Chválkovice 2:1 p. (1:1, 1:1 - 4:2)
2017710A2A1402 Sokol Paseka FK Bohdíkov 3:0 (0:0)
2017710A2A1403 1.FC Maletín Sokol Bohuňovice 4:3 (1:3)
2017710A2A1404 Sokol Konice SK Haňovice 2:1 (2:0)
2017710A2A1405 4.11. 14:00 Tatran Litovel SK Řetězárna Česká Ves 2:0 (1:0)
2017710A2A1406 FK Hlubočky SK Bělkovice-Lašťany 2:4 (1:1)
2017710A2A1407 TJ Granitol Moravský Beroun SK Náměšť n. H. 3:4 p. (1:1, 3:3 - 3:4)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1501 TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín 1:2
2017710A2A1502 SK Náměšť n. H. FK Hlubočky 3:2 (1:2)
2017710A2A1503 31.3. 15:30 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel 2:3 (1:2)
2017710A2A1504 SK Řetězárna Česká Ves Sokol Konice 0:2 (0:1)
2017710A2A1505 SK Haňovice 1.FC Maletín 6:1 (3:1)
2017710A2A1506 Sokol Bohuňovice Sokol Paseka 3:1 (3:1)
2017710A2A1507 FK Bohdíkov Chválkovice 1:2 (1:2)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1601 FK Slavonín FK Bohdíkov 3:2 (1:0)
2017710A2A1602 Chválkovice Sokol Bohuňovice 2:1 p. (0:1, 1:1 - 4:2)
2017710A2A1603 Sokol Paseka SK Haňovice 3:1 (1:0)
2017710A2A1604 1.FC Maletín SK Řetězárna Česká Ves 2:3 p. (1:1, 2:2 - 3:5)
2017710A2A1605 Sokol Konice SK Bělkovice-Lašťany 3:2 (2:1)
2017710A2A1606 7.4. 15:30 Tatran Litovel SK Náměšť n. H. 6:0 (2:0)
2017710A2A1607 FK Hlubočky TJ Granitol Moravský Beroun 1:0 (1:0)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1701 FK Hlubočky FK Slavonín 1:1 p. (1:0, 1:1 - 3:2)
2017710A2A1702 14.4. 15:30 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel 1:2 (0:2)
2017710A2A1703 SK Náměšť n. H. Sokol Konice 2:5 (1:2)
2017710A2A1704 SK Bělkovice-Lašťany 1.FC Maletín 0:3 (0:1)
2017710A2A1705 SK Řetězárna Česká Ves Sokol Paseka 1:0 (0:0)
2017710A2A1706 SK Haňovice Chválkovice 3:2 (2:1)
2017710A2A1707 Sokol Bohuňovice FK Bohdíkov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1801 FK Slavonín Sokol Bohuňovice 2:4 (0:2)
2017710A2A1802 FK Bohdíkov SK Haňovice 1:2 p. (1:1, 1:1 - 3:5)
2017710A2A1803 Chválkovice SK Řetězárna Česká Ves 5:2 (4:2)
2017710A2A1804 Sokol Paseka SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:0)
2017710A2A1805 1.FC Maletín SK Náměšť n. H. 4:0 (1:0)
2017710A2A1806 Sokol Konice TJ Granitol Moravský Beroun 4:1 (3:0)
2017710A2A1807 21.4. 16:00 Tatran Litovel FK Hlubočky 1:2 (1:0)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A1901 28.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín 2:0 (1:0)
2017710A2A1902 FK Hlubočky Sokol Konice 3:5 (0:4)
2017710A2A1903 TJ Granitol Moravský Beroun 1.FC Maletín 0:1 p. (0:0, 0:0 - 5:6)
2017710A2A1904 SK Náměšť n. H. Sokol Paseka 5:1 (2:0)
2017710A2A1905 SK Bělkovice-Lašťany Chválkovice 2:3 (1:1)
2017710A2A1906 SK Řetězárna Česká Ves FK Bohdíkov 3:1 (2:0)
2017710A2A1907 SK Haňovice Sokol Bohuňovice 0:2 (0:1)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A2001 FK Slavonín SK Haňovice 1:2 (0:2)
2017710A2A2002 Sokol Bohuňovice SK Řetězárna Česká Ves 4:3 p. (2:0, 3:3 - 4:1)
2017710A2A2003 FK Bohdíkov SK Bělkovice-Lašťany 3:1 (0:0)
2017710A2A2004 Chválkovice SK Náměšť n. H. 4:3 (3:2)
2017710A2A2005 Sokol Paseka TJ Granitol Moravský Beroun 1:2 (0:0)
2017710A2A2006 1.FC Maletín FK Hlubočky 7:2 (2:0)
2017710A2A2007 6.5. 16:30 Sokol Konice Tatran Litovel 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:2)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A2101 Sokol Konice FK Slavonín 3:0 (1:0)
2017710A2A2102 12.5. 16:30 Tatran Litovel 1.FC Maletín 3:4 p. (3:2, 3:3 - 4:2)
2017710A2A2103 FK Hlubočky Sokol Paseka 4:2 (3:1)
2017710A2A2104 TJ Granitol Moravský Beroun Chválkovice 0:2 (0:1)
2017710A2A2105 SK Náměšť n. H. FK Bohdíkov 3:1 (0:0)
2017710A2A2106 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Bohuňovice 3:4 (0:1)
2017710A2A2107 SK Řetězárna Česká Ves SK Haňovice 4:3 (3:0)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A2201 FK Slavonín SK Řetězárna Česká Ves 2:4 (0:3)
2017710A2A2202 SK Haňovice SK Bělkovice-Lašťany 3:4 (3:1)
2017710A2A2203 Sokol Bohuňovice SK Náměšť n. H. 4:2 (2:2)
2017710A2A2204 FK Bohdíkov TJ Granitol Moravský Beroun 2:1 (0:1)
2017710A2A2205 Chválkovice FK Hlubočky 6:1 (2:1)
2017710A2A2206 20.5. 17:00 Sokol Paseka Tatran Litovel 3:1 (1:0)
2017710A2A2207 1.FC Maletín Sokol Konice 1:3 (0:1)

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A2301 1.FC Maletín FK Slavonín 2:3 p. (2:0, 2:2 - 2:4)
2017710A2A2302 Sokol Konice Sokol Paseka 1:0 p. (0:0, 0:0 - 5:4)
2017710A2A2303 26.5. 17:00 Tatran Litovel Chválkovice 3:1 (2:1)
2017710A2A2304 FK Hlubočky FK Bohdíkov 1:2 (1:0)
2017710A2A2305 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Bohuňovice 1:0 p. (0:0, 0:0 - 3:2)
2017710A2A2306 SK Náměšť n. H. SK Haňovice 2:1 (2:0)
2017710A2A2307 SK Bělkovice-Lašťany SK Řetězárna Česká Ves 2:1 (2:0)

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A2401 FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany 4:3 p. (2:1, 3:3 - 7:6)
2017710A2A2402 SK Řetězárna Česká Ves SK Náměšť n. H. 4:5 p. (2:1, 4:4 - 3:5)
2017710A2A2403 SK Haňovice TJ Granitol Moravský Beroun 2:0 (1:0)
2017710A2A2404 Sokol Bohuňovice FK Hlubočky 2:0 (1:0)
2017710A2A2405 2.6. 17:00 FK Bohdíkov Tatran Litovel 0:4 (0:1)
2017710A2A2406 Chválkovice Sokol Konice 3:1 (1:1)
2017710A2A2407 Sokol Paseka 1.FC Maletín 3:2 p. (1:1, 2:2 - 7:6)

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A2501 Sokol Paseka FK Slavonín 2:3 p. (1:1, 2:2 - 2:3)
2017710A2A2502 1.FC Maletín Chválkovice 1:2 (0:0)
2017710A2A2503 Sokol Konice FK Bohdíkov 4:1 (1:0)
2017710A2A2504 9.6. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 3:1 (3:0)
2017710A2A2505 FK Hlubočky SK Haňovice 3:0 (0:0)
2017710A2A2506 TJ Granitol Moravský Beroun SK Řetězárna Česká Ves 5:2 (2:2)
2017710A2A2507 SK Náměšť n. H. SK Bělkovice-Lašťany 7:3 (4:1)

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017710A2A2601 FK Slavonín SK Náměšť n. H. 2:1 (1:1)
2017710A2A2602 SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun 3:2 (0:1)
2017710A2A2603 SK Řetězárna Česká Ves FK Hlubočky 2:5 (2:3)
2017710A2A2604 17.6. 17:30 SK Haňovice Tatran Litovel 3:1 (0:0)
2017710A2A2605 Sokol Bohuňovice Sokol Konice 2:1 (1:1)
2017710A2A2606 FK Bohdíkov 1.FC Maletín 2:6 (1:2)
2017710A2A2607 Chválkovice Sokol Paseka 3:4 p. (3:3, 3:3 - 2:3)

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: