Starší benjamínci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

BST 08-A (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0101 3.9. 09:00 Tatran Litovel Troubelice 1:8 (1:5)
0102 3.9. 09:00 FK Šternberk TJ Medlov 2:4 (1:3)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0201 3.9. 09:00 Troubelice TJ Medlov 11:2 (0:0)
0202 3.9. 09:00 Tatran Litovel FK Šternberk 6:7 (0:0)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0301 3.9. 09:00 FK Šternberk Troubelice 0:6 (0:3)
0302 3.9. 09:00 TJ Medlov Tatran Litovel 11:2 (4:1)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0401 9.9. 09:30 Troubelice Tatran Litovel 4:0 (2:0)
0402 9.9. 09:30 TJ Medlov FK Šternberk 6:2 (3:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0501 9.9. 09:30 TJ Medlov Troubelice 6:4 (3:1)
0502 9.9. 09:30 FK Šternberk Tatran Litovel 10:3 (5:1)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0601 9.9. 09:30 Troubelice FK Šternberk 3:7 (1:4)
0602 9.9. 09:30 Tatran Litovel TJ Medlov 1:9 (0:4)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0701 17.9. 10:00 Tatran Litovel Troubelice 4:2 (0:0)
0702 17.9. 10:00 FK Šternberk TJ Medlov 4:11 (0:0)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0801 17.9. 10:00 Troubelice TJ Medlov 5:11 (0:0)
0802 17.9. 10:00 Tatran Litovel FK Šternberk 4:7 (0:0)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0901 17.9. 10:00 FK Šternberk Troubelice 5:6 (0:0)
0902 17.9. 10:00 TJ Medlov Tatran Litovel 7:3 (0:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1001 23.9. 10:00 Troubelice Tatran Litovel 6:4 (3:2)
1002 23.9. 10:00 TJ Medlov FK Šternberk 15:2 (7:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1101 23.9. 10:00 TJ Medlov Troubelice 6:7 (3:4)
1102 23.9. 10:00 FK Šternberk Tatran Litovel 3:4 (0:2)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1201 23.9. 10:00 Troubelice FK Šternberk 7:5 (3:3)
1202 23.9. 10:00 Tatran Litovel TJ Medlov 1:7 (1:4)

BST 08-B1 (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0101 30.9. 09:00 FK Slavonín Slatinice 3:8 (0:0)
0102 30.9. 09:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 2:5 (0:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0201 30.9. 09:00 Slatinice Sokol Vilémov 2:2 (0:0)
0202 30.9. 09:00 FK Slavonín Tatran Litovel 0:6 (0:0)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0301 30.9. 09:00 Tatran Litovel Slatinice 3:1 (0:0)
0302 30.9. 09:00 Sokol Vilémov FK Slavonín 6:2 (0:0)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0401 8.10. 09:00 Slatinice FK Slavonín 5:3 (0:0)
0402 8.10. 09:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 4:8 (0:0)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0501 8.10. 09:00 Sokol Vilémov Slatinice 2:3 (2:1)
0502 8.10. 09:00 Tatran Litovel FK Slavonín 5:1 (0:0)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0601 8.10. 09:00 Slatinice Tatran Litovel 3:3 (0:0)
0602 8.10. 09:00 FK Slavonín Sokol Vilémov 1:8 (0:0)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0701 15.10. 13:00 FK Slavonín Slatinice 4:6 (2:3)
0702 15.10. 13:00 Tatran Litovel Sokol Vilémov 3:2 (1:2)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0801 15.10. 13:00 Slatinice Sokol Vilémov 2:2 (2:0)
0802 15.10. 13:00 FK Slavonín Tatran Litovel 4:5 (1:2)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
0901 15.10. 13:00 Tatran Litovel Slatinice 5:3 (2:1)
0902 15.10. 13:00 Sokol Vilémov FK Slavonín 5:3 (2:2)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1001 21.10. 09:30 Slatinice FK Slavonín 6:4 (0:0)
1002 21.10. 09:30 Sokol Vilémov Tatran Litovel 5:1 (0:0)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1101 21.10. 09:30 Sokol Vilémov Slatinice 1:2 (0:0)
1102 21.10. 09:30 Tatran Litovel FK Slavonín 3:5 (0:0)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1201 21.10. 09:30 Slatinice Tatran Litovel 4:2 (0:0)
1202 21.10. 09:30 FK Slavonín Sokol Vilémov 3:6 (0:0)

Starší benjamínci (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST01 15.4. 09:30 Sokol Bohuňovice FK Hlubočky 3:7 (1:4)
BST02 15.4. 09:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 5:2 (4:2)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST03 15.4. 09:30 FK Hlubočky Sokol Vilémov 3:3 (3:2)
BST04 15.4. 09:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 0:6 (0:3)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST05 15.4. 09:30 Tatran Litovel FK Hlubočky 7:3 (4:1)
BST06 15.4. 09:30 Sokol Vilémov Sokol Bohuňovice 7:1 (4:0)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST07 22.4. 09:30 FK Hlubočky Sokol Bohuňovice 1:1
BST08 22.4. 09:30 Sokol Vilémov Tatran Litovel 1:1

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST09 22.4. 09:30 Sokol Vilémov FK Hlubočky 3:2
BST10 22.4. 09:30 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 6:2

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST11 22.4. 09:30 FK Hlubočky Tatran Litovel 1:6
BST12 22.4. 09:30 Sokol Bohuňovice Sokol Vilémov 0:6

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST13 29.4. 12:30 Sokol Bohuňovice FK Hlubočky 4:4
BST14 29.4. 12:30 Tatran Litovel Sokol Vilémov 0:4

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST15 29.4. 12:30 FK Hlubočky Sokol Vilémov 2:2
BST16 29.4. 12:30 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 5:1

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST17 29.4. 12:30 Tatran Litovel FK Hlubočky 2:6
BST18 29.4. 12:30 Sokol Vilémov Sokol Bohuňovice 3:2

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST19 5.5. 12:00 FK Hlubočky Sokol Bohuňovice 6:0
BST20 5.5. 12:00 Sokol Vilémov Tatran Litovel 4:1

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST21 5.5. 12:00 Sokol Vilémov FK Hlubočky 3:3
BST22 5.5. 12:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 4:4

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
BST23 5.5. 12:00 FK Hlubočky Tatran Litovel 3:6
BST24 5.5. 12:00 Sokol Bohuňovice Sokol Vilémov 0:3

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: