Muži - články 2018/2019

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

TJ Sokol Velké Losiny - TJ Tatran Litovel 3:0 (1:0)
Do posledního zápasu sezóny jsme vstoupili velmi aktivně a vypracovali si tři až čtyři dobré šance převážně ze standardních situací. Bohužel jsem žádnou z nich nedokázali využít. Nejblíže k tomu měl po zahraném signálu Dragon, který nastřelil břevno. Soupeř nás navíc po jednom z rohů potrestal z rychlého brejku a šel do vedení. V druhém poločase jsme i po vyloučení Miklánka a hry v 10 lidech měli dobré šance na vyrovnání. V závěru jsme pak již do otevřené obrany inkasovali ještě dvakrát. Sezónu tak po slabším podzimu a vydařené jarní části končíme na 9. příčce krajského přeboru.
11.6.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 360x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - FC Kralice na Hané 1:0 (0:0)
V posledním domácím zápase sezóny jsme byli po celou dobu zápasu aktivnějším týmem. Tempu zápasu neprospělo ani teplo ani defenzivní taktika hostů. Kralice pečlivě bránily na vlastní polovině. Nebezpečné pak byly zejména z brejkových situaci, které se jim ale nepodařilo využít. Branku se dlouho nedařilo vstřelit ani nám, když jsme k tomu měli několik zajímavých příležitostí. Rozhodující moment přišel 10 minut před koncem zápasu, kdy se Jindrovi podařilo vrátit míč ze standardní situace zpět před branku, kde ho do odkryté klece dopravil Baránek.
6.6.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 415x | Komentáře:

FK Jeseník - TJ Tatran Litovel 3:3 (0:1), 4:3 na penalty
Jeseník měl v prvním poločase z více ze hry a neproměnil několik nadějných šancí. Dvakrát nás výborně zachránil brankář Nakládal, jednou zachraňoval situaci na brankové čáře Jindra. Prosadili jsme se ale paradoxně my, když se střelou zpoza šestnáctky trefil Bohanos. Na začátku druhého poločasu Jeseník poprvé srovnal ze standardní situace. Poté svoji první branku vstřelil Dragon a poslal nás opět do vedení. Druhou branku přidal stejný hráč o tři minuty později z penalty, která byla odpískána po faulu na Bohanose. Ještě pět minut před koncem jsme tak vedli 3:1. Jeseník byl ale efektivní ze standardních situací a vstřelil z nich další dvě branky. Utkání tak dospělo do penalt, ve kterých byli úspěšnější domácí. Za Litovel proměnili Heinz, Kučera a Jindra a neproměnili Dragon, Tomanec a Laža.
29.5.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 612x | Komentáře:

TJ Sigma Lutín - TJ Tatran Litovel 4:0 (2:0)
Lutínu jsme v okleštěné sestavě podlehli 0:4. Kvůli zranění pak v průběhu zápasu navíc museli střídat Miklánek se Šromem. Ačkoliv herně utkání nevypadalo vůbec špatně, Lutín v prvním poločase potrestal dvě naše chyby. My jsme naopak šance proměnit nedokázali. Nejblíže tomu byl Miklánek, jehož střelu zastavila tyč. V druhém poločase Lutín přidal další dvě branky do již otevřenější obrany.
15.5.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 450x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - FC Dolany 3:0 (3:0)
Litovel šla do utkání značně oslabena. Chyběli stopeři Jindra a Krátký, záložníci Bednář, Tomanec a Čep a v útoku déle chybějící Navrátil. Trenér tak musel zapojit i dva dorostence a na dvacet minut šel do útoku i náhradní brankář Procházka. Tatran, ale začal dobře a již v 6.min. šel do vedení, když se prosadil Heinz po pěkné akci Dragona. V 8.min. mohl zvýšit Kučera, ale jen těsně minul branku. Hosté zahrozili poprvé ve 12.min., kdy Hatakeyama trefil tyč!
6.5.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 405x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Opatovice 0:0 (0:0), na pen. 7:6
Hosté přijeli do Litovle s defenzivní taktikou, kterou se jim dařilo plnit. Přestože jsme měli míč jednoznačně častěji na svých kopačkách, Opatovice hrály v pevném obranném bloku a do žádných větších šancí nás nepouštěly. Naopak vyrážely do nebezpečných brejků do otevřené obrany. Několik dobrých obranných zákroků musel předvést Jindra a dvakrát hostující střelce vychytal Nakládal. Utkání tak skončilo bezgólovou remízou. Z následných penalt jsme proměnili všech 7 a Nakládal v sedmé sérii vystihl záměr střelce a rozhodl o zisku bonusového bodu. Rozhodující penaltu proměnil stále ještě dorostenec Tomáš Laža.
6.5.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 486x | Komentáře:

FK Mohelnice - TJ Tatran Litovel 2:5 (0:3)
Z Mohelnice si odvážíme po velmi dobrém výkonu tři body za vítězství 5:2. První naši branku vstřelil Bohanos, který se ocitl sám před brankářem po dobré práci Baránka s Bednářem u postranní čáry. Dobrým odstavením hráčů pomohl Baránek také ke druhé brance Dragonovi, který po autovém vhazování prostřelil z bezprostřední blízkosti vše, co mu stálo v cestě. Třetí branku přidal ještě před koncem prvního poločasu po rohovém kopu hlavou Jindra. Zřejmě nejhezčí branku zápasu vstřelil Heinz, který napřáhl zhruba z 25 metrů a jeho rána skončila v šibenici. Pátý litovelský gól pak vstřelil Juráš, který dorazil míč do sítě po jedné z naších další střel. Na výborném výsledku pak už nic nezměnilo ani dvojité mohelnické snížení kolem 70. minuty zápasu.
4.5.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 403x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - TJ Slovan Černovír 3:2 (2:2)
Po dvou venkovních utkáních jsme na domácí půdě v důležitém zápase přivítali Černovír. Za obdivuhodného fandění hostujících fanoušků v prvním poločase padly celkem 4 branky. Dvakrát jsme se dostali do vedení zásluhou Krátkého a Tomance, hosté ale dvakrát srovnali ze standardních situací. O našem vítězství pak rozhodl brankou 10 minut před koncem zápasu Dragon.
26.4.2019 | Tatran Litovel | Přečteno: 485x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  4  5  >  >>