<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

TJ Tatran Litovel - Sokol Lázně Velké Losiny 3:3
Branky: Dragon, Knebl, Baránek

Hodnocení trenéra Jiřího Kohouta:
27.6.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 635x | Komentáře:

Dnes od 18:00 odehrajeme další přátelské utkání proti Velkým Losinám
Dnes od 18:00 odehrajeme další přátelské utkání proti Velkým Losinám. Jako již tradičně budou připraveny makrely a další občerstvení.
26.6.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 542x | Komentáře:

SK Červenka - TJ Tatran Litovel 2:4 (1:3)
Přátelské utkání s Červenkou jsme vyhráli 4:2. Přestože jsme inkasovali první branku, vývoj zápasu otočil dvěma brankami Petr Dragon. Těsně před poločasem ještě zvýšil naše vedení Svaťa Bohanos. Ve druhé půli pak pečetil výsledek zápasu Pavel Kvapil.
24.6.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 466x | Komentáře:

Dnešní zápas s Červenkou se kvůli podmáčenému hřišti odkládá
Dnešní přátelský zápas s Červenkou je z důvodu podmáčeného hřiště na Července i v Litovli odložen. Novým termínem je úterý 23.6. od 17:30 na hřišti na Července.
21.6.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 498x | Komentáře:

Litovel hostila mistrovství v penaltách. Kopal i starosta Kohout
Makrely se pekly jako o život, uzeniny mizely grilu závratnou rychlostí, pivo teklo proudem. Premiérový ročník mistrovství Litovle ve fotbalových penaltách se v předvečer 44. výročí slavné bělehradské penalty Antonína Panenky mimořádně vydařil. Dokonce i počasí vydrželo a hlášené extrémní deště se omezily po dobu soutěže maximálně na pár kapek.
20.6.2020 | Olomoucký deník | Přečteno: 0x | Komentáře:

TJ Tatran Litovel - FK Medlov 3:4 (2:2)
Krásný přátelský zápas s Medlovem nakonec skončil lépe pro hosty, kteří zvítězili 4:3. Ofenzivní utkání však mohlo klidně skončit také opačně, když bylo na obou stranách spousta šancí a Petr Dragon neproměnil pokutový kop. Na branky bohaté utkání vidělo na tribunách velké množství fanoušků, kterým děkujeme za návštěvu.
15.6.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 723x | Komentáře:

V Litovli fotbal táhne. Duel s Medlovem přinesl atraktivní hru a góly
Litovelští fotbalisté mají za sebou třetí přípravný duel a stejně jako na Olešnici a na Šternberk i tentokrát dorazilo hodně fanoušků. Souboj s Medlovem nakonec přinesl sedm gólů a těsnou výhrou hostujícího celku.
15.6.2020 | Olomoucký deník | Přečteno: 0x | Komentáře:

Další přípravné utkání už tuto neděli s Medlovem
Další přípravné utkání odehrajeme už tuto neděli 14.6. opět doma s Medlovem. Zápas začne v 16:00 a kromě již tradičních makrel a dobrot z udírny se můžete těšit také na zpravodaj. Díky tomu, že si ho koupíte (vstupné jinak zdarma), budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Těšíme se na další příjemnou neděli.
12.6.2020 | Tatran Litovel | Přečteno: 579x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  4  5  >  >>