Muži - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Clean4you krajský přebor muži (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0101 1.8. 17:00 FC Želatovice FK Brodek u Přerova 1:2 p. (0:0, 1:1 - 3:4)
2021710A1A0102 31.7. 17:00 FK Jeseník SK Sulko Zábřeh 2:3 (2:1)
2021710A1A0103 31.7. 17:00 TJ Jiskra Rapotín FK Šternberk 1:2 (1:1)
2021710A1A0104 31.7. 10:30 FK Mohelnice FK Medlov 2:3 p. (1:1, 2:2 - 2:3)
2021710A1A0105 31.7. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice 2:1 (1:1)
2021710A1A0106 1.8. 17:00 Sokol Velké Losiny FC Kralice na Hané 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:5)
2021710A1A0107 1.8. 17:00 TJ Sigma Lutín FC Dolany 2:1 p. (1:0, 1:1 - 6:5)
2021710A1A0108 1.8. 17:00 Sokol Ústí SK Lipová 6:1 (2:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0201 8.8. 17:00 FK Brodek u Přerova SK Lipová 1:3 (1:1)
2021710A1A0202 8.8. 17:00 FC Dolany Sokol Ústí 1:3 (1:1)
2021710A1A0203 7.8. 17:00 FC Kralice na Hané TJ Sigma Lutín 3:2 p. (1:1, 2:2 - 4:2)
2021710A1A0204 8.8. 17:00 Sokol Bohuňovice Sokol Velké Losiny 2:1 (2:0)
2021710A1A0205 8.8. 17:00 FK Medlov Tatran Litovel 5:2 (1:1)
2021710A1A0206 8.8. 17:00 FK Šternberk FK Mohelnice 2:0 (1:0)
2021710A1A0207 8.8. 17:00 SK Sulko Zábřeh TJ Jiskra Rapotín 4:1 (2:1)
2021710A1A0208 8.8. 17:00 FC Želatovice FK Jeseník 2:5 (0:1)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0301 14.8. 17:00 FK Jeseník FK Brodek u Přerova 3:4 p. (1:1, 3:3 - 3:5)
2021710A1A0302 14.8. 15:00 TJ Jiskra Rapotín FC Želatovice 1:5 (1:2)
2021710A1A0303 14.8. 10:30 FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh 8:2 (4:1)
2021710A1A0304 14.8. 17:00 Tatran Litovel FK Šternberk 0:1 (0:1)
2021710A1A0305 15.8. 17:00 Sokol Velké Losiny FK Medlov 2:1 (0:0)
2021710A1A0306 15.8. 17:00 TJ Sigma Lutín Sokol Bohuňovice 3:4 p. (2:0, 3:3 - 3:4)
2021710A1A0307 14.8. 17:00 Sokol Ústí FC Kralice na Hané 3:2 (0:1)
2021710A1A0308 15.8. 17:00 SK Lipová FC Dolany 1:0 (0:0)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0401 22.8. 16:30 FK Brodek u Přerova FC Dolany 2:6 (0:2)
2021710A1A0402 21.8. 16:30 FC Kralice na Hané SK Lipová 2:3 (2:1)
2021710A1A0403 22.8. 16:30 Sokol Bohuňovice Sokol Ústí 2:0 (1:0)
2021710A1A0404 22.8. 16:30 FK Medlov TJ Sigma Lutín 2:0 (1:0)
2021710A1A0405 22.8. 16:30 FK Šternberk Sokol Velké Losiny 3:0 (1:0)
2021710A1A0406 22.8. 16:30 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel 5:1 (3:0)
2021710A1A0407 22.8. 16:30 FC Želatovice FK Mohelnice 5:0 (2:0)
2021710A1A0408 21.8. 17:00 FK Jeseník TJ Jiskra Rapotín 0:1 p. (0:0, 0:0 - 5:6)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0501 28.8. 16:30 TJ Jiskra Rapotín FK Brodek u Přerova 2:1 p. (0:1, 1:1 - 5:4)
2021710A1A0502 28.8. 10:30 FK Mohelnice FK Jeseník 1:0 p. (0:0, 0:0 - 6:5)
2021710A1A0503 28.8. 16:30 Tatran Litovel FC Želatovice 4:1 (1:1)
2021710A1A0504 29.8. 16:30 Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh 0:1 (0:0)
2021710A1A0505 29.8. 16:30 TJ Sigma Lutín FK Šternberk 0:2 (0:0)
2021710A1A0506 28.8. 16:30 Sokol Ústí FK Medlov 1:0 p. (0:0, 0:0 - 6:5)
2021710A1A0507 29.8. 16:30 SK Lipová Sokol Bohuňovice 3:1 (0:1)
2021710A1A0508 29.8. 16:30 FC Dolany FC Kralice na Hané 4:2 (3:1)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0601 5.9. 16:00 FK Brodek u Přerova FC Kralice na Hané 4:2 (0:1)
2021710A1A0602 5.9. 16:00 Sokol Bohuňovice FC Dolany 3:0 (2:0)
2021710A1A0603 5.9. 16:00 FK Medlov SK Lipová 3:1 (1:1)
2021710A1A0604 5.9. 16:00 FK Šternberk Sokol Ústí 2:0 (0:0)
2021710A1A0605 5.9. 16:00 SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín 0:1 p. (0:0, 0:0 - 3:4)
2021710A1A0606 5.9. 16:00 FC Želatovice Sokol Velké Losiny 4:3 p. (1:0, 3:3 - 4:2)
2021710A1A0607 4.9. 16:00 FK Jeseník Tatran Litovel 2:1 (1:0)
2021710A1A0608 4.9. 16:00 TJ Jiskra Rapotín FK Mohelnice 1:2 (1:1)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0701 11.9. 10:30 FK Mohelnice FK Brodek u Přerova 5:1 (3:1)
2021710A1A0702 11.9. 16:00 Tatran Litovel TJ Jiskra Rapotín 1:0 (0:0)
2021710A1A0703 12.9. 16:00 Sokol Velké Losiny FK Jeseník 1:3 (1:1)
2021710A1A0704 12.9. 16:00 TJ Sigma Lutín FC Želatovice 2:1 p. (0:1, 1:1 - 5:4)
2021710A1A0705 11.9. 16:00 Sokol Ústí SK Sulko Zábřeh 3:1 (2:1)
2021710A1A0706 12.9. 16:00 SK Lipová FK Šternberk 1:0 (0:0)
2021710A1A0707 12.9. 16:00 FC Dolany FK Medlov 1:2 p. (1:0, 1:1 - 7:8)
2021710A1A0708 11.9. 16:00 FC Kralice na Hané Sokol Bohuňovice 1:2 (1:1)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0801 19.9. 15:30 FK Brodek u Přerova Sokol Bohuňovice 2:1 (1:0)
2021710A1A0802 19.9. 15:30 FK Medlov FC Kralice na Hané 3:1 (0:1)
2021710A1A0803 19.9. 15:30 FK Šternberk FC Dolany 8:1 (4:1)
2021710A1A0804 19.9. 15:30 SK Sulko Zábřeh SK Lipová 1:2 p. (1:1, 1:1 - 6:7)
2021710A1A0805 19.9. 15:30 FC Želatovice Sokol Ústí 3:2 (1:1)
2021710A1A0806 18.9. 15:30 FK Jeseník TJ Sigma Lutín 2:6 (1:4)
2021710A1A0807 18.9. 15:30 TJ Jiskra Rapotín Sokol Velké Losiny 2:0 (0:0)
2021710A1A0808 18.9. 10:30 FK Mohelnice Tatran Litovel 6:0 (4:0)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0901 26.9. 15:30 Tatran Litovel FK Brodek u Přerova 1:0 (1:0)
2021710A1A0902 26.9. 15:30 Sokol Velké Losiny FK Mohelnice 2:1 (1:0)
2021710A1A0903 26.9. 15:30 TJ Sigma Lutín TJ Jiskra Rapotín 1:2 p. (0:1, 1:1 - 0:3)
2021710A1A0904 25.9. 15:30 Sokol Ústí FK Jeseník 0:1 (0:0)
2021710A1A0905 26.9. 15:30 SK Lipová FC Želatovice 2:1 p. (0:0, 1:1 - 3:2)
2021710A1A0906 26.9. 15:30 FC Dolany SK Sulko Zábřeh 0:5 (0:1)
2021710A1A0907 25.9. 15:30 FC Kralice na Hané FK Šternberk 2:7 (2:5)
2021710A1A0908 26.9. 15:30 Sokol Bohuňovice FK Medlov 1:5 (0:4)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1001 3.10. 15:00 FK Brodek u Přerova FK Medlov 3:1 (0:1)
2021710A1A1002 3.10. 15:00 FK Šternberk Sokol Bohuňovice 1:2 p. (1:0, 1:1 - 3:4)
2021710A1A1003 3.10. 15:00 SK Sulko Zábřeh FC Kralice na Hané 0:1 (0:1)
2021710A1A1004 3.10. 15:00 FC Želatovice FC Dolany 3:1 (3:0)
2021710A1A1005 2.10. 15:00 FK Jeseník SK Lipová 5:0 (2:0)
2021710A1A1006 2.10. 15:00 TJ Jiskra Rapotín Sokol Ústí 3:4 (1:3)
2021710A1A1007 2.10. 10:30 FK Mohelnice TJ Sigma Lutín 4:0 (3:0)
2021710A1A1008 2.10. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny 1:4 (0:3)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1101 10.10. 15:00 Sokol Velké Losiny FK Brodek u Přerova 1:2 (0:0)
2021710A1A1102 10.10. 15:00 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel 3:1 (1:0)
2021710A1A1103 9.10. 15:00 Sokol Ústí FK Mohelnice 6:0 (5:0)
2021710A1A1104 10.10. 15:00 SK Lipová TJ Jiskra Rapotín 2:1 p. (1:0, 1:1 - 5:4)
2021710A1A1105 10.10. 15:00 FC Dolany FK Jeseník 2:1 (0:1)
2021710A1A1106 9.10. 15:00 FC Kralice na Hané FC Želatovice 0:1 (0:1)
2021710A1A1107 10.10. 15:00 Sokol Bohuňovice SK Sulko Zábřeh 2:0 (1:0)
2021710A1A1108 10.10. 15:00 FK Medlov FK Šternberk 2:1 p. (0:1, 1:1 - 4:2)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1201 17.10. 14:30 FK Brodek u Přerova FK Šternberk 1:2 (0:1)
2021710A1A1202 17.10. 14:30 SK Sulko Zábřeh FK Medlov 1:4 (1:1)
2021710A1A1203 17.10. 14:30 FC Želatovice Sokol Bohuňovice 4:0 (3:0)
2021710A1A1204 16.10. 14:30 FK Jeseník FC Kralice na Hané 2:1 (2:1)
2021710A1A1205 16.10. 14:30 TJ Jiskra Rapotín FC Dolany 3:0 (0:0)
2021710A1A1206 16.10. 10:30 FK Mohelnice SK Lipová 2:1 (2:1)
2021710A1A1207 16.10. 14:30 Tatran Litovel Sokol Ústí 1:3 (1:1)
2021710A1A1208 17.10. 14:30 Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín 3:2 (1:2)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1301 24.10. 14:30 TJ Sigma Lutín FK Brodek u Přerova 4:2 (1:2)
2021710A1A1302 23.10. 14:30 Sokol Ústí Sokol Velké Losiny 4:1 (0:0)
2021710A1A1303 24.10. 14:30 SK Lipová Tatran Litovel 0:1 p. (0:0, 0:0 - 6:7)
2021710A1A1304 24.10. 14:30 FC Dolany FK Mohelnice 1:2 (0:1)
2021710A1A1305 23.10. 14:30 FC Kralice na Hané TJ Jiskra Rapotín 4:3 p. (2:1, 3:3 - 7:6)
2021710A1A1306 24.10. 14:30 Sokol Bohuňovice FK Jeseník 1:2 (1:1)
2021710A1A1307 24.10. 14:30 FK Medlov FC Želatovice 1:2 (0:1)
2021710A1A1308 24.10. 14:30 FK Šternberk SK Sulko Zábřeh 1:4 (1:3)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1401 31.10. 14:30 FK Brodek u Přerova SK Sulko Zábřeh 1:3 (0:3)
2021710A1A1402 31.10. 14:30 FC Želatovice FK Šternberk 0:1 (0:1)
2021710A1A1403 30.10. 14:30 FK Jeseník FK Medlov 1:0 p. (0:0, 0:0 - 5:4)
2021710A1A1404 30.10. 14:30 TJ Jiskra Rapotín Sokol Bohuňovice 4:1 (1:1)
2021710A1A1405 30.10. 10:30 FK Mohelnice FC Kralice na Hané 3:2 p. (1:1, 2:2 - 4:1)
2021710A1A1406 30.10. 14:30 Tatran Litovel FC Dolany 2:0 (1:0)
2021710A1A1407 31.10. 14:30 Sokol Velké Losiny SK Lipová 4:2 (1:0)
2021710A1A1408 31.10. 14:30 TJ Sigma Lutín Sokol Ústí 2:5 (1:2)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1501 6.11. 14:00 Sokol Ústí FK Brodek u Přerova 4:2 (4:0)
2021710A1A1502 7.11. 14:00 SK Lipová TJ Sigma Lutín 2:1 (1:0)
2021710A1A1503 7.11. 14:00 FC Dolany Sokol Velké Losiny 1:3 (0:2)
2021710A1A1504 6.11. 14:00 FC Kralice na Hané Tatran Litovel 0:1 (0:0)
2021710A1A1505 7.11. 14:00 Sokol Bohuňovice FK Mohelnice 2:4 (0:2)
2021710A1A1506 7.11. 14:00 FK Medlov TJ Jiskra Rapotín 4:2 (3:1)
2021710A1A1507 7.11. 14:00 FK Šternberk FK Jeseník 1:0 (1:0)
2021710A1A1508 7.11. 14:00 SK Sulko Zábřeh FC Želatovice 1:3 (1:1)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1601 FK Brodek u Přerova FC Želatovice 1:4 (1:1)
2021710A1A1602 SK Sulko Zábřeh FK Jeseník 3:2 (1:1)
2021710A1A1603 FK Šternberk TJ Jiskra Rapotín 4:0 (2:0)
2021710A1A1604 FK Medlov FK Mohelnice 2:0 (0:0)
2021710A1A1605 20.3. 15:00 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel 0:1 (0:0)
2021710A1A1606 FC Kralice na Hané Sokol Velké Losiny 0:5 (0:4)
2021710A1A1607 FC Dolany TJ Sigma Lutín 1:0 (1:0)
2021710A1A1608 SK Lipová Sokol Ústí 2:3 (2:1)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1701 SK Lipová FK Brodek u Přerova 2:1 p. (1:1, 1:1 - 5:3)
2021710A1A1702 Sokol Ústí FC Dolany 5:0 (2:0)
2021710A1A1703 TJ Sigma Lutín FC Kralice na Hané 1:0 p. (0:0, 0:0 - 6:5)
2021710A1A1704 Sokol Velké Losiny Sokol Bohuňovice 4:1 (3:0)
2021710A1A1705 26.3. 15:00 Tatran Litovel FK Medlov 1:4 (1:1)
2021710A1A1706 FK Mohelnice FK Šternberk 0:3 (0:0)
2021710A1A1707 TJ Jiskra Rapotín SK Sulko Zábřeh 4:3 p. (1:2, 3:3 - 4:2)
2021710A1A1708 FK Jeseník FC Želatovice 1:2 (0:1)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1801 FK Brodek u Přerova FK Jeseník 1:4 (0:2)
2021710A1A1802 FC Želatovice TJ Jiskra Rapotín 2:1 (0:1)
2021710A1A1803 SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice 1:3 (1:2)
2021710A1A1804 2.4. 15:30 FK Šternberk Tatran Litovel 8:0 (4:0)
2021710A1A1805 FK Medlov Sokol Velké Losiny 2:3 p. (0:1, 2:2 - 2:4)
2021710A1A1806 Sokol Bohuňovice TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1)
2021710A1A1807 FC Kralice na Hané Sokol Ústí 1:3 (0:2)
2021710A1A1808 FC Dolany SK Lipová 0:1 (0:0)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1901 FC Dolany FK Brodek u Přerova 1:2 p. (1:0, 1:1 - 2:3)
2021710A1A1902 SK Lipová FC Kralice na Hané 3:1 (1:1)
2021710A1A1903 Sokol Ústí Sokol Bohuňovice 3:2 (1:0)
2021710A1A1904 TJ Sigma Lutín FK Medlov 1:0 (1:0)
2021710A1A1905 Sokol Velké Losiny FK Šternberk 0:3 (0:0)
2021710A1A1906 10.4. 15:30 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh 0:5 (0:2)
2021710A1A1907 FK Mohelnice FC Želatovice 0:1 (0:1)
2021710A1A1908 TJ Jiskra Rapotín FK Jeseník 2:3 p. (2:0, 2:2 - 4:5)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2001 FK Brodek u Přerova TJ Jiskra Rapotín 1:0 (0:0)
2021710A1A2002 FK Jeseník FK Mohelnice 0:5 (0:2)
2021710A1A2003 16.4. 16:00 FC Želatovice Tatran Litovel 5:1 (2:0)
2021710A1A2004 SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny 2:1 (0:1)
2021710A1A2005 FK Šternberk TJ Sigma Lutín 3:0 (3:0)
2021710A1A2006 FK Medlov Sokol Ústí 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:2)
2021710A1A2007 Sokol Bohuňovice SK Lipová 1:0 (0:0)
2021710A1A2008 FC Kralice na Hané FC Dolany 1:2 p. (1:0, 1:1 - 3:4)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2101 FC Kralice na Hané FK Brodek u Přerova 2:0 (1:0)
2021710A1A2102 FC Dolany Sokol Bohuňovice 0:4 (0:2)
2021710A1A2103 SK Lipová FK Medlov 0:3 (0:2)
2021710A1A2104 Sokol Ústí FK Šternberk 1:2 (0:1)
2021710A1A2105 TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh 0:2 (0:1)
2021710A1A2106 Sokol Velké Losiny FC Želatovice 3:4 p. (1:2, 3:3 - 4:5)
2021710A1A2107 24.4. 16:00 Tatran Litovel FK Jeseník 1:2 (1:1)
2021710A1A2108 FK Mohelnice TJ Jiskra Rapotín 3:1 (2:1)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2201 FK Brodek u Přerova FK Mohelnice 5:2 (2:1)
2021710A1A2202 1.5. 16:30 TJ Jiskra Rapotín Tatran Litovel 5:0 (3:0)
2021710A1A2203 FK Jeseník Sokol Velké Losiny 3:1 (2:0)
2021710A1A2204 FC Želatovice TJ Sigma Lutín 4:1 (2:1)
2021710A1A2205 SK Sulko Zábřeh Sokol Ústí 2:6 (2:4)
2021710A1A2206 FK Šternberk SK Lipová 6:0 (2:0)
2021710A1A2207 FK Medlov FC Dolany 3:2 (2:1)
2021710A1A2208 Sokol Bohuňovice FC Kralice na Hané 6:1 (4:0)

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2301 Sokol Bohuňovice FK Brodek u Přerova 0:1 p. (0:0, 0:0 - 4:5)
2021710A1A2302 FC Kralice na Hané FK Medlov 3:0 (0:0)
2021710A1A2303 FC Dolany FK Šternberk 0:2 (0:1)
2021710A1A2304 SK Lipová SK Sulko Zábřeh 2:0 (1:0)
2021710A1A2305 Sokol Ústí FC Želatovice 4:3 (1:2)
2021710A1A2306 TJ Sigma Lutín FK Jeseník 1:0 p. (0:0, 0:0 - 3:1)
2021710A1A2307 Sokol Velké Losiny TJ Jiskra Rapotín 1:2 p. (0:0, 1:1 - 2:3)
2021710A1A2308 7.5. 16:30 Tatran Litovel FK Mohelnice 1:5 (0:4)

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2401 15.5. 16:30 FK Brodek u Přerova Tatran Litovel 3:0 (0:0)
2021710A1A2402 FK Mohelnice Sokol Velké Losiny 6:0 (3:0)
2021710A1A2403 TJ Jiskra Rapotín TJ Sigma Lutín 4:0 (1:0)
2021710A1A2404 FK Jeseník Sokol Ústí 2:1 (2:0)
2021710A1A2405 FC Želatovice SK Lipová 2:0 (1:0)
2021710A1A2406 SK Sulko Zábřeh FC Dolany 2:1 (0:0)
2021710A1A2407 FK Šternberk FC Kralice na Hané 3:1 (2:1)
2021710A1A2408 FK Medlov Sokol Bohuňovice 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:3)

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2501 FK Medlov FK Brodek u Přerova 6:1 (3:1)
2021710A1A2502 Sokol Bohuňovice FK Šternberk 0:1 (0:0)
2021710A1A2503 FC Kralice na Hané SK Sulko Zábřeh 0:6 (0:2)
2021710A1A2504 FC Dolany FC Želatovice 1:0 (1:0)
2021710A1A2505 SK Lipová FK Jeseník 3:2 (1:1)
2021710A1A2506 Sokol Ústí TJ Jiskra Rapotín 2:0 (0:0)
2021710A1A2507 TJ Sigma Lutín FK Mohelnice 0:6 (0:4)
2021710A1A2508 22.5. 17:00 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel 2:1 (1:0)

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2601 FK Brodek u Přerova Sokol Velké Losiny 1:2 p. (0:1, 1:1 - 2:4)
2021710A1A2602 28.5. 17:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín 1:4 (0:1)
2021710A1A2603 FK Mohelnice Sokol Ústí 5:0 (4:0)
2021710A1A2604 TJ Jiskra Rapotín SK Lipová 4:0 (3:0)
2021710A1A2605 FK Jeseník FC Dolany 3:1 (0:0)
2021710A1A2606 FC Želatovice FC Kralice na Hané 7:0 (3:0)
2021710A1A2607 SK Sulko Zábřeh Sokol Bohuňovice 3:0 (2:0)
2021710A1A2608 FK Šternberk FK Medlov 3:2 (3:0)

27. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2701 FK Šternberk FK Brodek u Přerova 10:1 (8:1)
2021710A1A2702 FK Medlov SK Sulko Zábřeh 3:2 p. (1:0, 2:2 - 3:1)
2021710A1A2703 Sokol Bohuňovice FC Želatovice 2:3 (2:1)
2021710A1A2704 FC Kralice na Hané FK Jeseník 1:0 p. (0:0, 0:0 - 6:5)
2021710A1A2705 FC Dolany TJ Jiskra Rapotín 3:0 (0:0)
2021710A1A2706 SK Lipová FK Mohelnice 0:1 (0:1)
2021710A1A2707 4.6. 17:00 Sokol Ústí Tatran Litovel 10:1 (5:1)
2021710A1A2708 TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny 2:1 (2:1)

28. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2801 FK Brodek u Přerova TJ Sigma Lutín 2:1 (0:1)
2021710A1A2802 Sokol Velké Losiny Sokol Ústí 2:4 (2:0)
2021710A1A2803 11.6. 17:00 Tatran Litovel SK Lipová 0:1 (0:0)
2021710A1A2804 FK Mohelnice FC Dolany 5:2 (3:1)
2021710A1A2805 TJ Jiskra Rapotín FC Kralice na Hané 2:1 (1:0)
2021710A1A2806 FK Jeseník Sokol Bohuňovice 2:1 (1:0)
2021710A1A2807 FC Želatovice FK Medlov 2:3 (1:2)
2021710A1A2808 SK Sulko Zábřeh FK Šternberk 0:2 (0:0)

29. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2901 SK Sulko Zábřeh FK Brodek u Přerova 2:1 (0:1)
2021710A1A2902 FK Šternberk FC Želatovice 7:2 (4:0)
2021710A1A2903 FK Medlov FK Jeseník 6:2 (2:0)
2021710A1A2904 Sokol Bohuňovice TJ Jiskra Rapotín 2:3 (0:2)
2021710A1A2905 FC Kralice na Hané FK Mohelnice 1:4 (1:0)
2021710A1A2906 19.6. 17:00 FC Dolany Tatran Litovel 7:1 (6:0)
2021710A1A2907 SK Lipová Sokol Velké Losiny 2:3 p. (0:1, 2:2 - 3:4)
2021710A1A2908 Sokol Ústí TJ Sigma Lutín 7:1 (5:1)

30. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A3001 FK Brodek u Přerova Sokol Ústí 1:5 (1:2)
2021710A1A3002 TJ Sigma Lutín SK Lipová 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:3)
2021710A1A3003 Sokol Velké Losiny FC Dolany 2:4 (1:1)
2021710A1A3004 27.4. 16:30 Tatran Litovel FC Kralice na Hané 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:2)
2021710A1A3005 FK Mohelnice Sokol Bohuňovice 4:0 (2:0)
2021710A1A3006 TJ Jiskra Rapotín FK Medlov 2:1 (0:1)
2021710A1A3007 FK Jeseník FK Šternberk 0:3 (0:3)
2021710A1A3008 FC Želatovice SK Sulko Zábřeh 2:1 p. (1:0, 1:1 - 4:3)

Utkání

Muži
13.11. D Mohelnice 0:0
26.3. V Čechovice
Starší­ dorost
30.10. D Vrahovice
Starší žáci
30.10. D Bělkovice-Lašťany
Mladší žáci
22.10. D Šumperk

Události

<<  <>  >>Prosinec 2022
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

Krátce

27.8.2020 -
Pořadatelství Den Termín a čas Poznámka   
Tatran Litovel SO 5.9.- 12:45   
Sokol Mladeč NE 13.9. – 11:30   
Sokol Pňovice NE 20.9. – 10:00   
SK Červenka SO 26.9. – 10:30
29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
20.8.2015 -
První domácí utkání v sezoně proti Medlovu se místo tradiční soboty odehraje v neděli 23.8.2015 v 16:30 na hřišti TJ Tatran Litovel.
17.12.2014 -
Opět se podařilo domluvit tradiční tréninky ve středu od 20:30 do 22:00 na hale ZŠ Vítězná. Očekávána je účast nejen mužů, ale i dorostenců...Velkou většinu času se bude hrát fotbal!
23.11.2014 -
Máte nápad nápad na vylepšení stránek? Nebo jen dotaz ohledně čehokoliv? Přispějte v sekci Diskuze, budeme rádi!
17.4.2013 -
Upraveno rozlosování i s odloženými zápasy, stahujte zde: viz. "odkaz"
11.4.2013 -
V sobotu 21.9.2013 odehrají starší benjamínci další mistrovský turnaj v Troubelicích.   Odjezd hráčů je v 9.oo hod. od Tatranu.
24.2.2013 -
POZOR ZMĚNA !!! Dne 12.12.2012 hala již od 19:00 do 20:30 !!!
24.2.2013 -
Domluvili jsme se, že budeme chodit do posilovny - v pondělí v 19:00 taktéž na hale. Posilovnu si však budeme platit sami a to tak, že 160 Kč se vydělí počtem lidí, co přijdou...takže čím víc nás bude, tím lepší cena ;)

Facebook

Partneři: