Muži - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Clean4you krajský přebor muži (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0101 1.8. 17:00 FC Želatovice FK Brodek u Přerova
2021710A1A0102 31.7. 17:00 FK Jeseník SK Sulko Zábřeh
2021710A1A0103 31.7. 17:00 TJ Jiskra Rapotín FK Šternberk
2021710A1A0104 31.7. 10:30 FK Mohelnice FK Medlov
2021710A1A0105 31.7. 17:00 Tatran Litovel Sokol Bohuňovice
2021710A1A0106 1.8. 17:00 Sokol Velké Losiny FC Kralice na Hané
2021710A1A0107 1.8. 17:00 TJ Sigma Lutín FC Dolany
2021710A1A0108 1.8. 17:00 Sokol Ústí SK Lipová

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0201 8.8. 17:00 FK Brodek u Přerova SK Lipová
2021710A1A0202 8.8. 17:00 FC Dolany Sokol Ústí
2021710A1A0203 7.8. 17:00 FC Kralice na Hané TJ Sigma Lutín
2021710A1A0204 8.8. 17:00 Sokol Bohuňovice Sokol Velké Losiny
2021710A1A0205 8.8. 17:00 FK Medlov Tatran Litovel
2021710A1A0206 8.8. 17:00 FK Šternberk FK Mohelnice
2021710A1A0207 8.8. 17:00 SK Sulko Zábřeh TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A0208 8.8. 17:00 FC Želatovice FK Jeseník

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0301 14.8. 17:00 FK Jeseník FK Brodek u Přerova
2021710A1A0302 14.8. 15:00 TJ Jiskra Rapotín FC Želatovice
2021710A1A0303 14.8. 10:30 FK Mohelnice SK Sulko Zábřeh
2021710A1A0304 14.8. 17:00 Tatran Litovel FK Šternberk
2021710A1A0305 15.8. 17:00 Sokol Velké Losiny FK Medlov
2021710A1A0306 15.8. 17:00 TJ Sigma Lutín Sokol Bohuňovice
2021710A1A0307 14.8. 17:00 Sokol Ústí FC Kralice na Hané
2021710A1A0308 15.8. 17:00 SK Lipová FC Dolany

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0401 22.8. 16:30 FK Brodek u Přerova FC Dolany
2021710A1A0402 21.8. 16:30 FC Kralice na Hané SK Lipová
2021710A1A0403 22.8. 16:30 Sokol Bohuňovice Sokol Ústí
2021710A1A0404 22.8. 16:30 FK Medlov TJ Sigma Lutín
2021710A1A0405 22.8. 16:30 FK Šternberk Sokol Velké Losiny
2021710A1A0406 22.8. 16:30 SK Sulko Zábřeh Tatran Litovel
2021710A1A0407 22.8. 16:30 FC Želatovice FK Mohelnice
2021710A1A0408 21.8. 17:00 FK Jeseník TJ Jiskra Rapotín

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0501 28.8. 16:30 TJ Jiskra Rapotín FK Brodek u Přerova
2021710A1A0502 28.8. 10:30 FK Mohelnice FK Jeseník
2021710A1A0503 28.8. 16:30 Tatran Litovel FC Želatovice
2021710A1A0504 29.8. 16:30 Sokol Velké Losiny SK Sulko Zábřeh
2021710A1A0505 29.8. 16:30 TJ Sigma Lutín FK Šternberk
2021710A1A0506 28.8. 16:30 Sokol Ústí FK Medlov
2021710A1A0507 29.8. 16:30 SK Lipová Sokol Bohuňovice
2021710A1A0508 29.8. 16:30 FC Dolany FC Kralice na Hané

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0601 5.9. 16:00 FK Brodek u Přerova FC Kralice na Hané
2021710A1A0602 5.9. 16:00 Sokol Bohuňovice FC Dolany
2021710A1A0603 5.9. 16:00 FK Medlov SK Lipová
2021710A1A0604 5.9. 16:00 FK Šternberk Sokol Ústí
2021710A1A0605 5.9. 16:00 SK Sulko Zábřeh TJ Sigma Lutín
2021710A1A0606 5.9. 16:00 FC Želatovice Sokol Velké Losiny
2021710A1A0607 4.9. 16:00 FK Jeseník Tatran Litovel
2021710A1A0608 4.9. 16:00 TJ Jiskra Rapotín FK Mohelnice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0701 11.9. 10:30 FK Mohelnice FK Brodek u Přerova
2021710A1A0702 11.9. 16:00 Tatran Litovel TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A0703 12.9. 16:00 Sokol Velké Losiny FK Jeseník
2021710A1A0704 12.9. 16:00 TJ Sigma Lutín FC Želatovice
2021710A1A0705 11.9. 16:00 Sokol Ústí SK Sulko Zábřeh
2021710A1A0706 12.9. 16:00 SK Lipová FK Šternberk
2021710A1A0707 12.9. 16:00 FC Dolany FK Medlov
2021710A1A0708 11.9. 16:00 FC Kralice na Hané Sokol Bohuňovice

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0801 19.9. 15:30 FK Brodek u Přerova Sokol Bohuňovice
2021710A1A0802 19.9. 15:30 FK Medlov FC Kralice na Hané
2021710A1A0803 19.9. 15:30 FK Šternberk FC Dolany
2021710A1A0804 19.9. 15:30 SK Sulko Zábřeh SK Lipová
2021710A1A0805 19.9. 15:30 FC Želatovice Sokol Ústí
2021710A1A0806 18.9. 15:30 FK Jeseník TJ Sigma Lutín
2021710A1A0807 18.9. 15:30 TJ Jiskra Rapotín Sokol Velké Losiny
2021710A1A0808 18.9. 10:30 FK Mohelnice Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A0901 26.9. 15:30 Tatran Litovel FK Brodek u Přerova
2021710A1A0902 26.9. 15:30 Sokol Velké Losiny FK Mohelnice
2021710A1A0903 26.9. 15:30 TJ Sigma Lutín TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A0904 25.9. 15:30 Sokol Ústí FK Jeseník
2021710A1A0905 26.9. 15:30 SK Lipová FC Želatovice
2021710A1A0906 26.9. 15:30 FC Dolany SK Sulko Zábřeh
2021710A1A0907 25.9. 15:30 FC Kralice na Hané FK Šternberk
2021710A1A0908 26.9. 15:30 Sokol Bohuňovice FK Medlov

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1001 3.10. 15:00 FK Brodek u Přerova FK Medlov
2021710A1A1002 3.10. 15:00 FK Šternberk Sokol Bohuňovice
2021710A1A1003 3.10. 15:00 SK Sulko Zábřeh FC Kralice na Hané
2021710A1A1004 3.10. 15:00 FC Želatovice FC Dolany
2021710A1A1005 2.10. 15:00 FK Jeseník SK Lipová
2021710A1A1006 2.10. 15:00 TJ Jiskra Rapotín Sokol Ústí
2021710A1A1007 2.10. 10:30 FK Mohelnice TJ Sigma Lutín
2021710A1A1008 2.10. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1101 10.10. 15:00 Sokol Velké Losiny FK Brodek u Přerova
2021710A1A1102 10.10. 15:00 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel
2021710A1A1103 9.10. 15:00 Sokol Ústí FK Mohelnice
2021710A1A1104 10.10. 15:00 SK Lipová TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A1105 10.10. 15:00 FC Dolany FK Jeseník
2021710A1A1106 9.10. 15:00 FC Kralice na Hané FC Želatovice
2021710A1A1107 10.10. 15:00 Sokol Bohuňovice SK Sulko Zábřeh
2021710A1A1108 10.10. 15:00 FK Medlov FK Šternberk

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1201 17.10. 14:30 FK Brodek u Přerova FK Šternberk
2021710A1A1202 17.10. 14:30 SK Sulko Zábřeh FK Medlov
2021710A1A1203 17.10. 14:30 FC Želatovice Sokol Bohuňovice
2021710A1A1204 16.10. 14:30 FK Jeseník FC Kralice na Hané
2021710A1A1205 16.10. 14:30 TJ Jiskra Rapotín FC Dolany
2021710A1A1206 16.10. 10:30 FK Mohelnice SK Lipová
2021710A1A1207 16.10. 14:30 Tatran Litovel Sokol Ústí
2021710A1A1208 17.10. 14:30 Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1301 24.10. 14:30 TJ Sigma Lutín FK Brodek u Přerova
2021710A1A1302 23.10. 14:30 Sokol Ústí Sokol Velké Losiny
2021710A1A1303 24.10. 14:30 SK Lipová Tatran Litovel
2021710A1A1304 24.10. 14:30 FC Dolany FK Mohelnice
2021710A1A1305 23.10. 14:30 FC Kralice na Hané TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A1306 24.10. 14:30 Sokol Bohuňovice FK Jeseník
2021710A1A1307 24.10. 14:30 FK Medlov FC Želatovice
2021710A1A1308 24.10. 14:30 FK Šternberk SK Sulko Zábřeh

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1401 31.10. 14:30 FK Brodek u Přerova SK Sulko Zábřeh
2021710A1A1402 31.10. 14:30 FC Želatovice FK Šternberk
2021710A1A1403 30.10. 14:30 FK Jeseník FK Medlov
2021710A1A1404 30.10. 14:30 TJ Jiskra Rapotín Sokol Bohuňovice
2021710A1A1405 30.10. 10:30 FK Mohelnice FC Kralice na Hané
2021710A1A1406 30.10. 14:30 Tatran Litovel FC Dolany
2021710A1A1407 31.10. 14:30 Sokol Velké Losiny SK Lipová
2021710A1A1408 31.10. 14:30 TJ Sigma Lutín Sokol Ústí

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1501 6.11. 14:00 Sokol Ústí FK Brodek u Přerova
2021710A1A1502 7.11. 14:00 SK Lipová TJ Sigma Lutín
2021710A1A1503 7.11. 14:00 FC Dolany Sokol Velké Losiny
2021710A1A1504 6.11. 14:00 FC Kralice na Hané Tatran Litovel
2021710A1A1505 7.11. 14:00 Sokol Bohuňovice FK Mohelnice
2021710A1A1506 7.11. 14:00 FK Medlov TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A1507 7.11. 14:00 FK Šternberk FK Jeseník
2021710A1A1508 7.11. 14:00 SK Sulko Zábřeh FC Želatovice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1601 FK Brodek u Přerova FC Želatovice
2021710A1A1602 SK Sulko Zábřeh FK Jeseník
2021710A1A1603 FK Šternberk TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A1604 FK Medlov FK Mohelnice
2021710A1A1605 Sokol Bohuňovice Tatran Litovel
2021710A1A1606 FC Kralice na Hané Sokol Velké Losiny
2021710A1A1607 FC Dolany TJ Sigma Lutín
2021710A1A1608 SK Lipová Sokol Ústí

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1701 SK Lipová FK Brodek u Přerova
2021710A1A1702 Sokol Ústí FC Dolany
2021710A1A1703 TJ Sigma Lutín FC Kralice na Hané
2021710A1A1704 Sokol Velké Losiny Sokol Bohuňovice
2021710A1A1705 Tatran Litovel FK Medlov
2021710A1A1706 FK Mohelnice FK Šternberk
2021710A1A1707 TJ Jiskra Rapotín SK Sulko Zábřeh
2021710A1A1708 FK Jeseník FC Želatovice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1801 FK Brodek u Přerova FK Jeseník
2021710A1A1802 FC Želatovice TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A1803 SK Sulko Zábřeh FK Mohelnice
2021710A1A1804 FK Šternberk Tatran Litovel
2021710A1A1805 FK Medlov Sokol Velké Losiny
2021710A1A1806 Sokol Bohuňovice TJ Sigma Lutín
2021710A1A1807 FC Kralice na Hané Sokol Ústí
2021710A1A1808 FC Dolany SK Lipová

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A1901 FC Dolany FK Brodek u Přerova
2021710A1A1902 SK Lipová FC Kralice na Hané
2021710A1A1903 Sokol Ústí Sokol Bohuňovice
2021710A1A1904 TJ Sigma Lutín FK Medlov
2021710A1A1905 Sokol Velké Losiny FK Šternberk
2021710A1A1906 Tatran Litovel SK Sulko Zábřeh
2021710A1A1907 FK Mohelnice FC Želatovice
2021710A1A1908 TJ Jiskra Rapotín FK Jeseník

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2001 FK Brodek u Přerova TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A2002 FK Jeseník FK Mohelnice
2021710A1A2003 FC Želatovice Tatran Litovel
2021710A1A2004 SK Sulko Zábřeh Sokol Velké Losiny
2021710A1A2005 FK Šternberk TJ Sigma Lutín
2021710A1A2006 FK Medlov Sokol Ústí
2021710A1A2007 Sokol Bohuňovice SK Lipová
2021710A1A2008 FC Kralice na Hané FC Dolany

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2101 FC Kralice na Hané FK Brodek u Přerova
2021710A1A2102 FC Dolany Sokol Bohuňovice
2021710A1A2103 SK Lipová FK Medlov
2021710A1A2104 Sokol Ústí FK Šternberk
2021710A1A2105 TJ Sigma Lutín SK Sulko Zábřeh
2021710A1A2106 Sokol Velké Losiny FC Želatovice
2021710A1A2107 Tatran Litovel FK Jeseník
2021710A1A2108 FK Mohelnice TJ Jiskra Rapotín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2201 FK Brodek u Přerova FK Mohelnice
2021710A1A2202 TJ Jiskra Rapotín Tatran Litovel
2021710A1A2203 FK Jeseník Sokol Velké Losiny
2021710A1A2204 FC Želatovice TJ Sigma Lutín
2021710A1A2205 SK Sulko Zábřeh Sokol Ústí
2021710A1A2206 FK Šternberk SK Lipová
2021710A1A2207 FK Medlov FC Dolany
2021710A1A2208 Sokol Bohuňovice FC Kralice na Hané

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2301 Sokol Bohuňovice FK Brodek u Přerova
2021710A1A2302 FC Kralice na Hané FK Medlov
2021710A1A2303 FC Dolany FK Šternberk
2021710A1A2304 SK Lipová SK Sulko Zábřeh
2021710A1A2305 Sokol Ústí FC Želatovice
2021710A1A2306 TJ Sigma Lutín FK Jeseník
2021710A1A2307 Sokol Velké Losiny TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A2308 Tatran Litovel FK Mohelnice

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2401 FK Brodek u Přerova Tatran Litovel
2021710A1A2402 FK Mohelnice Sokol Velké Losiny
2021710A1A2403 TJ Jiskra Rapotín TJ Sigma Lutín
2021710A1A2404 FK Jeseník Sokol Ústí
2021710A1A2405 FC Želatovice SK Lipová
2021710A1A2406 SK Sulko Zábřeh FC Dolany
2021710A1A2407 FK Šternberk FC Kralice na Hané
2021710A1A2408 FK Medlov Sokol Bohuňovice

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2501 FK Medlov FK Brodek u Přerova
2021710A1A2502 Sokol Bohuňovice FK Šternberk
2021710A1A2503 FC Kralice na Hané SK Sulko Zábřeh
2021710A1A2504 FC Dolany FC Želatovice
2021710A1A2505 SK Lipová FK Jeseník
2021710A1A2506 Sokol Ústí TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A2507 TJ Sigma Lutín FK Mohelnice
2021710A1A2508 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2601 FK Brodek u Přerova Sokol Velké Losiny
2021710A1A2602 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín
2021710A1A2603 FK Mohelnice Sokol Ústí
2021710A1A2604 TJ Jiskra Rapotín SK Lipová
2021710A1A2605 FK Jeseník FC Dolany
2021710A1A2606 FC Želatovice FC Kralice na Hané
2021710A1A2607 SK Sulko Zábřeh Sokol Bohuňovice
2021710A1A2608 FK Šternberk FK Medlov

27. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2701 FK Šternberk FK Brodek u Přerova
2021710A1A2702 FK Medlov SK Sulko Zábřeh
2021710A1A2703 Sokol Bohuňovice FC Želatovice
2021710A1A2704 FC Kralice na Hané FK Jeseník
2021710A1A2705 FC Dolany TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A2706 SK Lipová FK Mohelnice
2021710A1A2707 Sokol Ústí Tatran Litovel
2021710A1A2708 TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny

28. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2801 FK Brodek u Přerova TJ Sigma Lutín
2021710A1A2802 Sokol Velké Losiny Sokol Ústí
2021710A1A2803 Tatran Litovel SK Lipová
2021710A1A2804 FK Mohelnice FC Dolany
2021710A1A2805 TJ Jiskra Rapotín FC Kralice na Hané
2021710A1A2806 FK Jeseník Sokol Bohuňovice
2021710A1A2807 FC Želatovice FK Medlov
2021710A1A2808 SK Sulko Zábřeh FK Šternberk

29. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A2901 SK Sulko Zábřeh FK Brodek u Přerova
2021710A1A2902 FK Šternberk FC Želatovice
2021710A1A2903 FK Medlov FK Jeseník
2021710A1A2904 Sokol Bohuňovice TJ Jiskra Rapotín
2021710A1A2905 FC Kralice na Hané FK Mohelnice
2021710A1A2906 FC Dolany Tatran Litovel
2021710A1A2907 SK Lipová Sokol Velké Losiny
2021710A1A2908 Sokol Ústí TJ Sigma Lutín

30. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2021710A1A3001 FK Brodek u Přerova Sokol Ústí
2021710A1A3002 TJ Sigma Lutín SK Lipová
2021710A1A3003 Sokol Velké Losiny FC Dolany
2021710A1A3004 Tatran Litovel FC Kralice na Hané
2021710A1A3005 FK Mohelnice Sokol Bohuňovice
2021710A1A3006 TJ Jiskra Rapotín FK Medlov
2021710A1A3007 FK Jeseník FK Šternberk
2021710A1A3008 FC Želatovice SK Sulko Zábřeh

Utkání

Muži
31.7. D Bohuňovice
Starší­ dorost
29.8. D Haňovice
Starší žáci
5.9. V Příkazy-Náklo

Události

<<  <>  >>Červenec 2021
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

Krátce

27.8.2020 -
Pořadatelství Den Termín a čas Poznámka   
Tatran Litovel SO 5.9.- 12:45   
Sokol Mladeč NE 13.9. – 11:30   
Sokol Pňovice NE 20.9. – 10:00   
SK Červenka SO 26.9. – 10:30
29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
20.8.2015 -
První domácí utkání v sezoně proti Medlovu se místo tradiční soboty odehraje v neděli 23.8.2015 v 16:30 na hřišti TJ Tatran Litovel.
17.12.2014 -
Opět se podařilo domluvit tradiční tréninky ve středu od 20:30 do 22:00 na hale ZŠ Vítězná. Očekávána je účast nejen mužů, ale i dorostenců...Velkou většinu času se bude hrát fotbal!
23.11.2014 -
Máte nápad nápad na vylepšení stránek? Nebo jen dotaz ohledně čehokoliv? Přispějte v sekci Diskuze, budeme rádi!
17.4.2013 -
Upraveno rozlosování i s odloženými zápasy, stahujte zde: viz. "odkaz"
11.4.2013 -
V sobotu 21.9.2013 odehrají starší benjamínci další mistrovský turnaj v Troubelicích.   Odjezd hráčů je v 9.oo hod. od Tatranu.
24.2.2013 -
POZOR ZMĚNA !!! Dne 12.12.2012 hala již od 19:00 do 20:30 !!!
24.2.2013 -
Domluvili jsme se, že budeme chodit do posilovny - v pondělí v 19:00 taktéž na hale. Posilovnu si však budeme platit sami a to tak, že 160 Kč se vydělí počtem lidí, co přijdou...takže čím víc nás bude, tím lepší cena ;)

Facebook

Partneři: