Starší­ dorost - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu - Olomouc

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0101 Pňovice-Štěpánov FK Slavonín 0:1 (0:1)
2017712C1A0102 SK Šumvald Grygov 9:1 (6:0)
2017712C1A0103 Červenka FC Hněvotín
2017712C1A0104 FC Dolany Sokol Drahanovice 6:2 (4:1)
2017712C1A0105 6.9. 17:30 Lutín-Slatinice Tatran Litovel 6:4 (2:2)
2017712C1A0106 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Velký Újezd 2:1 (1:0)
2017712C1A0107 Příkazy-Náklo TJ Granitol Moravský Beroun 7:2 (1:0)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0201 FK Slavonín TJ Granitol Moravský Beroun 0:0 p. (0:0, 0:0 - 2:4)
2017712C1A0202 Sokol Velký Újezd Příkazy-Náklo 4:3 (1:1)
2017712C1A0203 28.9. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 1:3 (1:3)
2017712C1A0204 Sokol Drahanovice Lutín-Slatinice 7:1 (4:0)
2017712C1A0205 FC Hněvotín FC Dolany 11:1 (4:0)
2017712C1A0206 Grygov Červenka
2017712C1A0207 Pňovice-Štěpánov SK Šumvald 0:1 (0:0)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0301 SK Šumvald FK Slavonín 2:0 (0:0)
2017712C1A0302 Červenka Pňovice-Štěpánov
2017712C1A0303 FC Dolany Grygov 1:6 (0:3)
2017712C1A0304 Lutín-Slatinice FC Hněvotín 0:4 (0:3)
2017712C1A0305 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Drahanovice 7:0 (3:0)
2017712C1A0306 20.8. 14:00 Příkazy-Náklo Tatran Litovel 4:2 (0:1)
2017712C1A0307 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Velký Újezd 0:1 (0:0)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0401 FK Slavonín Sokol Velký Újezd 2:0 (1:0)
2017712C1A0402 26.8. 13:45 Tatran Litovel TJ Granitol Moravský Beroun 1:2 (1:0)
2017712C1A0403 Sokol Drahanovice Příkazy-Náklo 0:10 (0:5)
2017712C1A0404 FC Hněvotín SK Bělkovice-Lašťany 5:1 (2:4)
2017712C1A0405 Grygov Lutín-Slatinice 2:1 (0:1)
2017712C1A0406 Pňovice-Štěpánov FC Dolany 4:0 (4:0)
2017712C1A0407 SK Šumvald Červenka

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0501 Červenka FK Slavonín
2017712C1A0502 FC Dolany SK Šumvald 3:6 (1:3)
2017712C1A0503 Lutín-Slatinice Pňovice-Štěpánov 1:2 (0:1)
2017712C1A0504 SK Bělkovice-Lašťany Grygov 9:1 (5:0)
2017712C1A0505 Příkazy-Náklo FC Hněvotín 4:2 (4:1)
2017712C1A0506 TJ Granitol Moravský Beroun Sokol Drahanovice 4:0 (3:0)
2017712C1A0507 3.9. 16:00 Sokol Velký Újezd Tatran Litovel 3:0 (1:0)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0601 10.9. 13:30 FK Slavonín Tatran Litovel 4:0 (1:0)
2017712C1A0602 Sokol Drahanovice Sokol Velký Újezd 0:1 (0:1)
2017712C1A0603 FC Hněvotín TJ Granitol Moravský Beroun 6:3 (3:2)
2017712C1A0604 Grygov Příkazy-Náklo 0:2 (0:1)
2017712C1A0605 Pňovice-Štěpánov SK Bělkovice-Lašťany 3:2 (2:0)
2017712C1A0606 SK Šumvald Lutín-Slatinice 7:0 (4:0)
2017712C1A0607 Červenka FC Dolany p. (:, 2:2 - 4:3)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0701 FC Dolany FK Slavonín 2:4 (1:2)
2017712C1A0702 Lutín-Slatinice Červenka
2017712C1A0703 SK Bělkovice-Lašťany SK Šumvald 1:0 (0:0)
2017712C1A0704 Příkazy-Náklo Pňovice-Štěpánov 4:2 (2:1)
2017712C1A0705 TJ Granitol Moravský Beroun Grygov 7:3 (3:1)
2017712C1A0706 Sokol Velký Újezd FC Hněvotín 2:3 (1:1)
2017712C1A0707 17.9. 12:45 Tatran Litovel Sokol Drahanovice 3:1 (1:0)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0801 FK Slavonín Sokol Drahanovice 3:0 (1:0)
2017712C1A0802 24.9. 13:00 FC Hněvotín Tatran Litovel 14:1 (8:0)
2017712C1A0803 Grygov Sokol Velký Újezd 1:0 (0:0)
2017712C1A0804 Pňovice-Štěpánov TJ Granitol Moravský Beroun 2:3 (1:3)
2017712C1A0805 SK Šumvald Příkazy-Náklo 6:2 (3:0)
2017712C1A0806 Červenka SK Bělkovice-Lašťany
2017712C1A0807 FC Dolany Lutín-Slatinice 3:1 (2:0)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A0901 Lutín-Slatinice FK Slavonín 1:5 (1:2)
2017712C1A0902 SK Bělkovice-Lašťany FC Dolany 6:2 (4:1)
2017712C1A0903 Příkazy-Náklo Červenka
2017712C1A0904 TJ Granitol Moravský Beroun SK Šumvald 2:4 (0:4)
2017712C1A0905 Sokol Velký Újezd Pňovice-Štěpánov 2:2 p. (1:1, 2:2 - 5:6)
2017712C1A0906 1.10. 12:15 Tatran Litovel Grygov 2:4 (2:1)
2017712C1A0907 Sokol Drahanovice FC Hněvotín 0:5 (0:2)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1001 FK Slavonín FC Hněvotín 2:4 (1:2)
2017712C1A1002 Grygov Sokol Drahanovice 0:0 p. (0:0, 0:0 - 8:7)
2017712C1A1003 7.10. 15:00 Pňovice-Štěpánov Tatran Litovel 2:2 p. (1:0, 2:2 - 5:6)
2017712C1A1004 SK Šumvald Sokol Velký Újezd 3:1 (0:1)
2017712C1A1005 Červenka TJ Granitol Moravský Beroun
2017712C1A1006 FC Dolany Příkazy-Náklo 1:4 (0:2)
2017712C1A1007 Lutín-Slatinice SK Bělkovice-Lašťany 0:6 (0:2)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1101 SK Bělkovice-Lašťany FK Slavonín 4:4 p. (2:3, 4:4 - 7:8)
2017712C1A1102 Příkazy-Náklo Lutín-Slatinice 3:0 (1:0)
2017712C1A1103 TJ Granitol Moravský Beroun FC Dolany 2:2 p. (1:1, 2:2 - 3:2)
2017712C1A1104 Sokol Velký Újezd Červenka
2017712C1A1105 14.10. 12:15 Tatran Litovel SK Šumvald 1:2 (0:0)
2017712C1A1106 Sokol Drahanovice Pňovice-Štěpánov 0:3 (0:3)
2017712C1A1107 FC Hněvotín Grygov 7:1 (3:0)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1201 FK Slavonín Grygov 4:3 (3:0)
2017712C1A1202 Pňovice-Štěpánov FC Hněvotín 0:2 (0:2)
2017712C1A1203 SK Šumvald Sokol Drahanovice 11:0 (3:0)
2017712C1A1204 21.10. 12:00 Červenka Tatran Litovel
2017712C1A1205 FC Dolany Sokol Velký Újezd 0:0 p. (0:0, 0:0 - 2:4)
2017712C1A1206 Lutín-Slatinice TJ Granitol Moravský Beroun 1:3 (0:3)
2017712C1A1207 SK Bělkovice-Lašťany Příkazy-Náklo 3:1 (1:1)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1301 Příkazy-Náklo FK Slavonín 7:1 (5:0)
2017712C1A1302 TJ Granitol Moravský Beroun SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:1)
2017712C1A1303 Sokol Velký Újezd Lutín-Slatinice 5:1 (3:0)
2017712C1A1304 28.10. 11:45 Tatran Litovel FC Dolany 5:0 (3:0)
2017712C1A1305 Sokol Drahanovice Červenka
2017712C1A1306 FC Hněvotín SK Šumvald 2:0 (0:0)
2017712C1A1307 Grygov Pňovice-Štěpánov 4:3 (1:1)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1401 FK Slavonín Pňovice-Štěpánov 2:1 (1:0)
2017712C1A1402 Grygov SK Šumvald 3:9 (2:5)
2017712C1A1403 FC Hněvotín Červenka
2017712C1A1404 Sokol Drahanovice FC Dolany 1:2 (0:0)
2017712C1A1405 4.11. 11:15 Tatran Litovel Lutín-Slatinice 3:3 p. (2:2, 3:3 - 2:4)
2017712C1A1406 Sokol Velký Újezd SK Bělkovice-Lašťany 4:3 (3:2)
2017712C1A1407 TJ Granitol Moravský Beroun Příkazy-Náklo 1:1 p. (0:0, 1:1 - 6:5)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1501 TJ Granitol Moravský Beroun FK Slavonín 4:1 (2:0)
2017712C1A1502 Příkazy-Náklo Sokol Velký Újezd 4:1 (2:0)
2017712C1A1503 31.3. 13:00 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel 8:1 (3:0)
2017712C1A1504 Lutín-Slatinice Sokol Drahanovice 3:6 (1:1)
2017712C1A1505 FC Dolany FC Hněvotín 3:10 (2:5)
2017712C1A1506 Červenka Grygov
2017712C1A1507 SK Šumvald Pňovice-Štěpánov 4:1 (3:0)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1601 FK Slavonín SK Šumvald 1:1 p. (1:1, 1:1 - 5:4)
2017712C1A1602 Pňovice-Štěpánov Červenka
2017712C1A1603 Grygov FC Dolany 8:2 (4:2)
2017712C1A1604 FC Hněvotín Lutín-Slatinice 5:0 (4:0)
2017712C1A1605 Sokol Drahanovice SK Bělkovice-Lašťany 2:3 (1:1)
2017712C1A1606 8.4. 15:30 Tatran Litovel Příkazy-Náklo 3:12 (1:7)
2017712C1A1607 Sokol Velký Újezd TJ Granitol Moravský Beroun 0:2 (0:1)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1701 Sokol Velký Újezd FK Slavonín 2:3 (0:1)
2017712C1A1702 14.4. 13:00 TJ Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel 3:2 (1:1)
2017712C1A1703 Příkazy-Náklo Sokol Drahanovice 6:0 (3:0)
2017712C1A1704 SK Bělkovice-Lašťany FC Hněvotín 0:6 (0:3)
2017712C1A1705 Lutín-Slatinice Grygov 1:0 p. (0:0, 0:0 - 4:2)
2017712C1A1706 FC Dolany Pňovice-Štěpánov 2:10 (2:4)
2017712C1A1707 Červenka SK Šumvald

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1801 FK Slavonín Červenka
2017712C1A1802 SK Šumvald FC Dolany 3:0 (1:0)
2017712C1A1803 Pňovice-Štěpánov Lutín-Slatinice 3:1 (0:0)
2017712C1A1804 Grygov SK Bělkovice-Lašťany 0:4 (0:2)
2017712C1A1805 FC Hněvotín Příkazy-Náklo 2:0 (1:0)
2017712C1A1806 Sokol Drahanovice TJ Granitol Moravský Beroun 3:2 p. (1:1, 2:2 - 5:4)
2017712C1A1807 22.4. 16:00 Tatran Litovel Sokol Velký Újezd 1:3 (0:3)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A1901 29.4. 16:00 Tatran Litovel FK Slavonín 0:2 (0:0)
2017712C1A1902 Sokol Velký Újezd Sokol Drahanovice 7:0 (4:0)
2017712C1A1903 TJ Granitol Moravský Beroun FC Hněvotín 2:3 (0:0)
2017712C1A1904 Příkazy-Náklo Grygov 8:0 (5:0)
2017712C1A1905 SK Bělkovice-Lašťany Pňovice-Štěpánov 0:2 (0:1)
2017712C1A1906 Lutín-Slatinice SK Šumvald 0:3 (0:3)
2017712C1A1907 FC Dolany Červenka

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A2001 FK Slavonín FC Dolany 3:0 (1:0)
2017712C1A2002 Červenka Lutín-Slatinice
2017712C1A2003 SK Šumvald SK Bělkovice-Lašťany 7:1 (3:1)
2017712C1A2004 Pňovice-Štěpánov Příkazy-Náklo 0:0 p. (0:0, 0:0 - 6:5)
2017712C1A2005 Grygov TJ Granitol Moravský Beroun 1:3 (0:0)
2017712C1A2006 FC Hněvotín Sokol Velký Újezd 6:2 (2:2)
2017712C1A2007 6.5. 13:00 Sokol Drahanovice Tatran Litovel 8:3 (5:1)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A2101 Sokol Drahanovice FK Slavonín 1:5 (1:1)
2017712C1A2102 12.5. 13:30 Tatran Litovel FC Hněvotín 2:8 (2:2)
2017712C1A2103 Sokol Velký Újezd Grygov 6:1 (2:0)
2017712C1A2104 TJ Granitol Moravský Beroun Pňovice-Štěpánov 1:0 (0:0)
2017712C1A2105 Příkazy-Náklo SK Šumvald 2:1 (2:1)
2017712C1A2106 SK Bělkovice-Lašťany Červenka
2017712C1A2107 Lutín-Slatinice FC Dolany 2:0 (0:0)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A2201 FK Slavonín Lutín-Slatinice 0:1 (0:1)
2017712C1A2202 FC Dolany SK Bělkovice-Lašťany 2:5 (1:2)
2017712C1A2203 Červenka Příkazy-Náklo
2017712C1A2204 SK Šumvald TJ Granitol Moravský Beroun 3:0 (0:0)
2017712C1A2205 Pňovice-Štěpánov Sokol Velký Újezd 3:5 (1:2)
2017712C1A2206 19.5. 14:15 Grygov Tatran Litovel 7:2 (2:0)
2017712C1A2207 FC Hněvotín Sokol Drahanovice 13:0 (7:0)

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A2301 FC Hněvotín FK Slavonín 5:0 (3:0)
2017712C1A2302 Sokol Drahanovice Grygov 6:1 (1:0)
2017712C1A2303 26.5. 14:00 Tatran Litovel Pňovice-Štěpánov 3:2 (1:1)
2017712C1A2304 Sokol Velký Újezd SK Šumvald 5:2 (2:0)
2017712C1A2305 TJ Granitol Moravský Beroun Červenka
2017712C1A2306 Příkazy-Náklo FC Dolany 5:0 (5:0)
2017712C1A2307 SK Bělkovice-Lašťany Lutín-Slatinice 5:1 (3:0)

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A2401 FK Slavonín SK Bělkovice-Lašťany 4:0 (1:0)
2017712C1A2402 Lutín-Slatinice Příkazy-Náklo 0:1 (0:0)
2017712C1A2403 FC Dolany TJ Granitol Moravský Beroun 0:6 (0:2)
2017712C1A2404 Červenka Sokol Velký Újezd
2017712C1A2405 3.6. 14:45 SK Šumvald Tatran Litovel 9:0 (4:0)
2017712C1A2406 Pňovice-Štěpánov Sokol Drahanovice 4:0 (1:0)
2017712C1A2407 Grygov FC Hněvotín 1:3 (0:2)

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A2501 Grygov FK Slavonín 3:1 (1:1)
2017712C1A2502 FC Hněvotín Pňovice-Štěpánov 5:0 (3:0)
2017712C1A2503 Sokol Drahanovice SK Šumvald 1:7 (0:4)
2017712C1A2504 Tatran Litovel Červenka
2017712C1A2505 Sokol Velký Újezd FC Dolany 3:2 (3:1)
2017712C1A2506 TJ Granitol Moravský Beroun Lutín-Slatinice 8:1 (3:0)
2017712C1A2507 Příkazy-Náklo SK Bělkovice-Lašťany 3:2 (0:0)

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2017712C1A2601 FK Slavonín Příkazy-Náklo 2:1 (0:0)
2017712C1A2602 SK Bělkovice-Lašťany TJ Granitol Moravský Beroun 2:0 (2:0)
2017712C1A2603 Lutín-Slatinice Sokol Velký Újezd 2:1 (2:0)
2017712C1A2604 16.6. 15:00 FC Dolany Tatran Litovel 5:2 (2:1)
2017712C1A2605 Červenka Sokol Drahanovice
2017712C1A2606 SK Šumvald FC Hněvotín 1:3 (0:1)
2017712C1A2607 Pňovice-Štěpánov Grygov 2:5 (2:0)

Události

<<  <>  >>Září 2020
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: