Starší­ dorost - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

II. třída dorostu (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0101 Tršice-Doloplazy Újezd-Uničov
2020712C1A0102 Grygov-Brodek u Př. SK Bělkovice-Lašťany
2020712C1A0103 11.4. 13:00 Troubelice-Libina Tatran Litovel
2020712C1A0104 Lutín-Hněvotín Sokol Pňovice

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0201 Újezd-Uničov Sokol Pňovice
2020712C1A0202 17.4. 10:00 Tatran Litovel Lutín-Hněvotín
2020712C1A0203 SK Bělkovice-Lašťany Troubelice-Libina
2020712C1A0204 Tršice-Doloplazy Grygov-Brodek u Př.

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0301 Grygov-Brodek u Př. Újezd-Uničov
2020712C1A0302 Troubelice-Libina Tršice-Doloplazy
2020712C1A0303 Lutín-Hněvotín SK Bělkovice-Lašťany
2020712C1A0304 25.4. 10:00 Sokol Pňovice Tatran Litovel

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0401 2.5. 10:00 Újezd-Uničov Tatran Litovel
2020712C1A0402 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Pňovice
2020712C1A0403 Tršice-Doloplazy Lutín-Hněvotín
2020712C1A0404 Grygov-Brodek u Př. Troubelice-Libina

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0501 Troubelice-Libina Újezd-Uničov 0:1 p. (0:0, 0:0 - 2:3)
2020712C1A0502 Lutín-Hněvotín Grygov-Brodek u Př. 3:2 p. (2:0, 2:2 - 3:1)
2020712C1A0503 Sokol Pňovice Tršice-Doloplazy 9:2 (4:1)
2020712C1A0504 5.9. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany 0:5 (0:3)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0601 Újezd-Uničov SK Bělkovice-Lašťany 0:8 (0:3)
2020712C1A0602 13.9. 13:30 Tršice-Doloplazy Tatran Litovel 0:7 (0:6)
2020712C1A0603 Grygov-Brodek u Př. Sokol Pňovice 3:2 (1:0)
2020712C1A0604 Troubelice-Libina Lutín-Hněvotín 4:0 (3:0)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0701 Lutín-Hněvotín Újezd-Uničov 1:2 (0:1)
2020712C1A0702 Sokol Pňovice Troubelice-Libina 2:7 (0:4)
2020712C1A0703 19.9. 10:00 Tatran Litovel Grygov-Brodek u Př. 2:0 (1:0)
2020712C1A0704 SK Bělkovice-Lašťany Tršice-Doloplazy 4:0 (1:0)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0801 Újezd-Uničov Tršice-Doloplazy
2020712C1A0802 SK Bělkovice-Lašťany Grygov-Brodek u Př.
2020712C1A0803 26.9. 10:00 Tatran Litovel Troubelice-Libina
2020712C1A0804 Sokol Pňovice Lutín-Hněvotín

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A0901 Sokol Pňovice Újezd-Uničov
2020712C1A0902 4.10. 10:00 Lutín-Hněvotín Tatran Litovel
2020712C1A0903 Troubelice-Libina SK Bělkovice-Lašťany
2020712C1A0904 Grygov-Brodek u Př. Tršice-Doloplazy

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1001 Újezd-Uničov Grygov-Brodek u Př.
2020712C1A1002 Tršice-Doloplazy Troubelice-Libina
2020712C1A1003 SK Bělkovice-Lašťany Lutín-Hněvotín
2020712C1A1004 10.10. 10:00 Tatran Litovel Sokol Pňovice

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1101 17.10. 10:00 Tatran Litovel Újezd-Uničov
2020712C1A1102 Sokol Pňovice SK Bělkovice-Lašťany
2020712C1A1103 Lutín-Hněvotín Tršice-Doloplazy
2020712C1A1104 Troubelice-Libina Grygov-Brodek u Př.

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1201 Újezd-Uničov Troubelice-Libina
2020712C1A1202 Grygov-Brodek u Př. Lutín-Hněvotín
2020712C1A1203 Tršice-Doloplazy Sokol Pňovice
2020712C1A1204 24.10. 10:00 SK Bělkovice-Lašťany Tatran Litovel

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1301 SK Bělkovice-Lašťany Újezd-Uničov
2020712C1A1302 31.10. 10:00 Tatran Litovel Tršice-Doloplazy
2020712C1A1303 Sokol Pňovice Grygov-Brodek u Př.
2020712C1A1304 Lutín-Hněvotín Troubelice-Libina

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1401 Újezd-Uničov Lutín-Hněvotín
2020712C1A1402 Troubelice-Libina Sokol Pňovice
2020712C1A1403 3.4. 12:30 Grygov-Brodek u Př. Tatran Litovel
2020712C1A1404 Tršice-Doloplazy SK Bělkovice-Lašťany

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1501 Tršice-Doloplazy Újezd-Uničov
2020712C1A1502 Grygov-Brodek u Př. SK Bělkovice-Lašťany
2020712C1A1503 30.5. 14:30 Troubelice-Libina Tatran Litovel
2020712C1A1504 Lutín-Hněvotín Sokol Pňovice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1601 Újezd-Uničov Sokol Pňovice
2020712C1A1602 5.6. 10:00 Tatran Litovel Lutín-Hněvotín
2020712C1A1603 SK Bělkovice-Lašťany Troubelice-Libina
2020712C1A1604 Tršice-Doloplazy Grygov-Brodek u Př.

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1701 Grygov-Brodek u Př. Újezd-Uničov
2020712C1A1702 Troubelice-Libina Tršice-Doloplazy
2020712C1A1703 Lutín-Hněvotín SK Bělkovice-Lašťany
2020712C1A1704 13.6. 14:00 Sokol Pňovice Tatran Litovel

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1801 20.6. 13:30 Újezd-Uničov Tatran Litovel
2020712C1A1802 SK Bělkovice-Lašťany Sokol Pňovice
2020712C1A1803 Tršice-Doloplazy Lutín-Hněvotín
2020712C1A1804 Grygov-Brodek u Př. Troubelice-Libina

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A1901 Troubelice-Libina Újezd-Uničov
2020712C1A1902 Lutín-Hněvotín Grygov-Brodek u Př.
2020712C1A1903 Sokol Pňovice Tršice-Doloplazy
2020712C1A1904 8.5. 10:00 Tatran Litovel SK Bělkovice-Lašťany

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A2001 Újezd-Uničov SK Bělkovice-Lašťany
2020712C1A2002 16.5. 10:00 Tršice-Doloplazy Tatran Litovel
2020712C1A2003 Grygov-Brodek u Př. Sokol Pňovice
2020712C1A2004 Troubelice-Libina Lutín-Hněvotín

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712C1A2101 Lutín-Hněvotín Újezd-Uničov
2020712C1A2102 Sokol Pňovice Troubelice-Libina
2020712C1A2103 22.5. 10:00 Tatran Litovel Grygov-Brodek u Př.
2020712C1A2104 SK Bělkovice-Lašťany Tršice-Doloplazy

Události

<<  <>  >>Říjen 2020
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: