Starší žáci - utkání 2012/2013

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

III. třída - mini (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0101 12.9. 17:00 Hvězda Libavá SK Olomouc-Chválkovice 8:6 (4:3)
E2A0102 12.9. 17:00 Tatran Litovel SFK Nedvězí 2:9 (0:4)
E2A0104 12.9. 17:00 Sokol Velký Újezd FC Dolany 1:5 (0:2)
E2A0105 12.9. 17:45 FC Hněvotín FC Lužice 2:5 (1:3)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0201 13.10. 11:00 SK Olomouc-Chválkovice FC Lužice 9:2 (3:1)
E2A0202 14.10. 13:30 FC Dolany FC Hněvotín 3:2 (2:1)
E2A0204 13.10. 12:45 SFK Nedvězí Granitol Moravský Beroun 5:1 (2:0)
E2A0205 13.10. 13:00 Hvězda Libavá Tatran Litovel 5:1 (1:1)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0301 20.10. 10:00 Tatran Litovel SK Olomouc-Chválkovice 1:14 (1:6)
E2A0302 21.10. 13:00 Granitol Moravský Beroun Hvězda Libavá 3:2 (0:0)
E2A0303 21.10. 13:00 Sokol Velký Újezd SFK Nedvězí 0:6 (0:2)
E2A0305 20.10. 12:30 FC Lužice FC Dolany 5:6 (3:3)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0401 1.9. 12:00 SK Olomouc-Chválkovice FC Dolany 2:10 (1:4)
E2A0403 1.9. 14:15 SFK Nedvězí FC Hněvotín 4:1 (1:0)
E2A0404 2.9. 13:00 Hvězda Libavá Sokol Velký Újezd 3:1 (2:1)
E2A0405 1.9. 10:00 Tatran Litovel Granitol Moravský Beroun 6:9 (2:4)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0501 9.9. 13:00 Granitol Moravský Beroun SK Olomouc-Chválkovice 0:4 (0:2)
E2A0502 9.9. 14:30 Sokol Velký Újezd Tatran Litovel 2:5 (0:2)
E2A0503 9.9. 13:00 FC Hněvotín Hvězda Libavá 7:2 (2:0)
E2A0504 8.9. 14:30 FC Lužice SFK Nedvězí 1:4 (0:2)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0602 15.9. 13:45 SFK Nedvězí FC Dolany 3:3 (0:1)
E2A0603 15.9. 13:00 Hvězda Libavá FC Lužice 6:6 (3:2)
E2A0604 15.9. 10:00 Tatran Litovel FC Hněvotín 1:3 (1:2)
E2A0605 16.9. 13:00 Granitol Moravský Beroun Sokol Velký Újezd 9:3 (4:0)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0701 23.9. 14:00 Sokol Velký Újezd SK Olomouc-Chválkovice 4:6 (2:4)
E2A0702 23.9. 13:00 FC Hněvotín Granitol Moravský Beroun 2:8 (2:4)
E2A0703 22.9. 14:00 FC Lužice Tatran Litovel 8:1 (2:0)
E2A0704 23.9. 14:30 FC Dolany Hvězda Libavá 7:5 (5:3)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0801 30.9. 10:00 SK Olomouc-Chválkovice SFK Nedvězí 5:7 (0:4)
E2A0803 29.9. 11:30 Tatran Litovel FC Dolany 2:9 (1:4)
E2A0804 30.9. 13:00 Granitol Moravský Beroun FC Lužice 9:4 (4:1)
E2A0805 30.9. 14:00 Sokol Velký Újezd FC Hněvotín 0:5 (0:2)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A0901 16.10. 16:00 FC Hněvotín SK Olomouc-Chválkovice 6:9 (4:5)
E2A0902 6.10. 13:30 FC Lužice Sokol Velký Újezd 12:3 (6:1)
E2A0903 7.10. 14:00 FC Dolany Granitol Moravský Beroun 2:2 (1:1)
E2A0905 6.10. 13:15 SFK Nedvězí Hvězda Libavá 14:0 (5:0)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1001 24.4. 17:30 SK Olomouc-Chválkovice Hvězda Libavá 8:4 (6:2)
E2A1002 24.4. 17:30 SFK Nedvězí Tatran Litovel 9:2 (3:0)
E2A1004 24.4. 17:30 FC Dolany Sokol Velký Újezd 5:1 (2:1)
E2A1005 24.4. 17:30 FC Lužice FC Hněvotín 2:3 (1:2)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1101 25.5. 14:30 FC Lužice SK Olomouc-Chválkovice 3:9 (1:3)
E2A1102 26.5. 13:00 FC Hněvotín FC Dolany 3:5 (3:3)
E2A1104 26.5. 13:00 Granitol Moravský Beroun SFK Nedvězí 1:2 (1:1)
E2A1105 25.5. 11:30 Tatran Litovel Hvězda Libavá 3:4 (2:2)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1201 2.6. 14:15 SK Olomouc-Chválkovice Tatran Litovel 11:0 (7:0)
E2A1202 1.6. 13:00 Hvězda Libavá Granitol Moravský Beroun 0:7 (0:2)
E2A1203 23.6. 14:15 SFK Nedvězí Sokol Velký Újezd 9:0 (4:0)
E2A1205 23.6. 14:30 FC Dolany FC Lužice 6:1 (3:1)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1301 14.4. 14:30 FC Dolany SK Olomouc-Chválkovice 1:5 (0:1)
E2A1303 14.4. 13:00 FC Hněvotín SFK Nedvězí 0:4 (0:2)
E2A1304 8.6. 14:00 Sokol Velký Újezd Hvězda Libavá
E2A1305 8.5. 13:00 Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel 17:0 (9:0)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1401 21.4. 11:45 SK Olomouc-Chválkovice Granitol Moravský Beroun 5:7 (0:3)
E2A1402 20.4. 10:00 Tatran Litovel Sokol Velký Újezd 13:5 (5:3)
E2A1403 20.4. 13:00 Hvězda Libavá FC Hněvotín 5:6 (3:1)
E2A1404 21.4. 14:15 SFK Nedvězí FC Lužice 13:0 (6:0)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1502 27.4. 16:00 FC Dolany SFK Nedvězí 4:1 (3:0)
E2A1503 27.4. 14:30 FC Lužice Hvězda Libavá 10:1 (2:0)
E2A1504 27.4. 11:30 FC Hněvotín Tatran Litovel 5:1 (1:1)
E2A1505 28.4. 14:30 Sokol Velký Újezd Granitol Moravský Beroun 4:5 (3:3)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1601 5.5. 12:00 SK Olomouc-Chválkovice Sokol Velký Újezd 16:0 (8:0)
E2A1602 5.5. 13:00 Granitol Moravský Beroun FC Hněvotín 7:2 (3:1)
E2A1603 4.5. 10:00 Tatran Litovel FC Lužice 4:9 (2:1)
E2A1604 4.5. 13:00 Hvězda Libavá FC Dolany 1:7 (1:2)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1701 12.5. 14:15 SFK Nedvězí SK Olomouc-Chválkovice 4:4 (1:3)
E2A1703 11.5. 16:00 FC Dolany Tatran Litovel 9:0 (1:0)
E2A1704 11.5. 14:30 FC Lužice Granitol Moravský Beroun 2:4 (0:0)
E2A1705 12.5. 13:00 FC Hněvotín Sokol Velký Újezd 11:0 (7:0)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
E2A1801 19.5. 14:30 SK Olomouc-Chválkovice FC Hněvotín 5:0 (1:0)
E2A1802 19.5. 14:30 Sokol Velký Újezd FC Lužice 2:6 (0:3)
E2A1803 19.5. 13:00 Granitol Moravský Beroun FC Dolany 3:4 (2:3)
E2A1805 18.5. 13:00 Hvězda Libavá SFK Nedvězí 1:8 (0:6)

Utkání

Muži
23.5. D Lutín
31.5. V Ústí
Starší­ dorost
24.5. V Pňovice
30.5. D Tršice-Velký Újezd
Starší žáci
2.11. D Šternberk 10:0
Mladší žáci
2.11. D Příkazy-Náklo 3:4

Události

<<  <>  >>Květen 2020
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: