Starší žáci - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Starší žáci - sk. A (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0101 Dlouhá Loučka Příkazy-Náklo
2020712E1A0102 TJ Štěpánov Červenka
2020712E1A0103 6.9. 11:45 SK Haňovice Tatran Litovel
2020712E1A0104 Těšetice-Náměšť Sokol Paseka
2020712E1A0105 1.FC Olešnice Horka nad Moravou

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0201 Příkazy-Náklo Horka nad Moravou
2020712E1A0202 Sokol Paseka 1.FC Olešnice
2020712E1A0203 12.9. 12:30 Tatran Litovel Těšetice-Náměšť
2020712E1A0204 Červenka SK Haňovice
2020712E1A0205 Dlouhá Loučka TJ Štěpánov

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0301 TJ Štěpánov Příkazy-Náklo
2020712E1A0302 SK Haňovice Dlouhá Loučka
2020712E1A0303 Těšetice-Náměšť Červenka
2020712E1A0304 19.9. 12:45 1.FC Olešnice Tatran Litovel
2020712E1A0305 Horka nad Moravou Sokol Paseka

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0401 Příkazy-Náklo Sokol Paseka
2020712E1A0402 26.9. 12:30 Tatran Litovel Horka nad Moravou
2020712E1A0403 Červenka 1.FC Olešnice
2020712E1A0404 Dlouhá Loučka Těšetice-Náměšť
2020712E1A0405 TJ Štěpánov SK Haňovice

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0501 SK Haňovice Příkazy-Náklo
2020712E1A0502 Těšetice-Náměšť TJ Štěpánov
2020712E1A0503 1.FC Olešnice Dlouhá Loučka
2020712E1A0504 Horka nad Moravou Červenka
2020712E1A0505 4.10. 10:00 Sokol Paseka Tatran Litovel

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0601 11.10. 12:30 Příkazy-Náklo Tatran Litovel
2020712E1A0602 Červenka Sokol Paseka
2020712E1A0603 Dlouhá Loučka Horka nad Moravou
2020712E1A0604 TJ Štěpánov 1.FC Olešnice
2020712E1A0605 SK Haňovice Těšetice-Náměšť

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0701 Těšetice-Náměšť Příkazy-Náklo
2020712E1A0702 1.FC Olešnice SK Haňovice
2020712E1A0703 Horka nad Moravou TJ Štěpánov
2020712E1A0704 Sokol Paseka Dlouhá Loučka
2020712E1A0705 17.10. 12:30 Tatran Litovel Červenka

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0801 Příkazy-Náklo Červenka
2020712E1A0802 24.10. 12:00 Dlouhá Loučka Tatran Litovel
2020712E1A0803 TJ Štěpánov Sokol Paseka
2020712E1A0804 SK Haňovice Horka nad Moravou
2020712E1A0805 Těšetice-Náměšť 1.FC Olešnice

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2020712E1A0901 1.FC Olešnice Příkazy-Náklo
2020712E1A0902 Horka nad Moravou Těšetice-Náměšť
2020712E1A0903 Sokol Paseka SK Haňovice
2020712E1A0904 31.10. 12:30 Tatran Litovel TJ Štěpánov
2020712E1A0905 Červenka Dlouhá Loučka

Utkání

Muži
8.8. D Bohuňovice
Starší­ dorost
5.9. D Bělkovice-Lašťany
Starší žáci
6.9. V Haňovice
Mladší žáci
6.9. D Bělkovice-Lašťany

Události

<<  <>  >>Srpen 2020
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Facebook

Partneři: