Starší­ dorost - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Krajská soutěž dorost "A" (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0101 Chválkovice FC Dolany
2022710C1B0102 TJ Jiskra Brodek u Konice Slatinice
2022710C1B0103 TJ Sokol v Pivín TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B0104 TJ Sokol Vrahovice Sokol Plumlov
2022710C1B0105 28.9. 10:00 Velký Týnec Tatran Litovel
2022710C1B0106 FK AUTODEMONT Horka n. M. Sokol Velké Losiny
2022710C1B0107 volno - NEPLATNÝ TÝM TJ Sigma Lutín

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0201 FC Dolany TJ Sigma Lutín
2022710C1B0202 Sokol Velké Losiny volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B0203 27.10. 15:00 Tatran Litovel FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B0204 Sokol Plumlov Velký Týnec
2022710C1B0205 TJ Sokol Brodek u Prostějova TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B0206 Slatinice TJ Sokol v Pivín
2022710C1B0207 Chválkovice TJ Jiskra Brodek u Konice

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0301 TJ Jiskra Brodek u Konice FC Dolany 1:9
2022710C1B0302 TJ Sokol v Pivín Chválkovice
2022710C1B0303 TJ Sokol Vrahovice Slatinice 3:2
2022710C1B0304 Velký Týnec TJ Sokol Brodek u Prostějova 3:6
2022710C1B0305 FK AUTODEMONT Horka n. M. Sokol Plumlov 9:0
2022710C1B0306 volno - NEPLATNÝ TÝM Tatran Litovel
2022710C1B0307 TJ Sigma Lutín Sokol Velké Losiny

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0401 FC Dolany Sokol Velké Losiny 2:0
2022710C1B0402 28.8. 10:00 Tatran Litovel TJ Sigma Lutín 4:1 (2:0)
2022710C1B0403 Sokol Plumlov volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B0404 TJ Sokol Brodek u Prostějova FK AUTODEMONT Horka n. M. 3:2
2022710C1B0405 Slatinice Velký Týnec 0:3
2022710C1B0406 Chválkovice TJ Sokol Vrahovice 3:0
2022710C1B0407 TJ Jiskra Brodek u Konice TJ Sokol v Pivín 2:4

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0501 TJ Sokol v Pivín FC Dolany
2022710C1B0502 TJ Sokol Vrahovice TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B0503 Velký Týnec Chválkovice
2022710C1B0504 FK AUTODEMONT Horka n. M. Slatinice
2022710C1B0505 volno - NEPLATNÝ TÝM TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B0506 TJ Sigma Lutín Sokol Plumlov
2022710C1B0507 4.9. 10:00 Sokol Velké Losiny Tatran Litovel

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0601 11.9. 10:00 FC Dolany Tatran Litovel
2022710C1B0602 Sokol Plumlov Sokol Velké Losiny
2022710C1B0603 TJ Sokol Brodek u Prostějova TJ Sigma Lutín
2022710C1B0604 Slatinice volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B0605 Chválkovice FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B0606 TJ Jiskra Brodek u Konice Velký Týnec
2022710C1B0607 TJ Sokol v Pivín TJ Sokol Vrahovice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0701 TJ Sokol Vrahovice FC Dolany
2022710C1B0702 Velký Týnec TJ Sokol v Pivín
2022710C1B0703 FK AUTODEMONT Horka n. M. TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B0704 volno - NEPLATNÝ TÝM Chválkovice
2022710C1B0705 TJ Sigma Lutín Slatinice
2022710C1B0706 Sokol Velké Losiny TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B0707 18.9. 10:00 Tatran Litovel Sokol Plumlov

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0801 FC Dolany Sokol Plumlov
2022710C1B0802 25.9. 10:00 TJ Sokol Brodek u Prostějova Tatran Litovel
2022710C1B0803 Slatinice Sokol Velké Losiny
2022710C1B0804 Chválkovice TJ Sigma Lutín
2022710C1B0805 TJ Jiskra Brodek u Konice volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B0806 TJ Sokol v Pivín FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B0807 TJ Sokol Vrahovice Velký Týnec

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B0901 Velký Týnec FC Dolany
2022710C1B0902 FK AUTODEMONT Horka n. M. TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B0903 volno - NEPLATNÝ TÝM TJ Sokol v Pivín
2022710C1B0904 TJ Sigma Lutín TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B0905 Sokol Velké Losiny Chválkovice
2022710C1B0906 2.10. 10:00 Tatran Litovel Slatinice
2022710C1B0907 Sokol Plumlov TJ Sokol Brodek u Prostějova

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1001 FC Dolany TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B1002 Slatinice Sokol Plumlov
2022710C1B1003 9.10. 10:00 Chválkovice Tatran Litovel
2022710C1B1004 TJ Jiskra Brodek u Konice Sokol Velké Losiny
2022710C1B1005 TJ Sokol v Pivín TJ Sigma Lutín
2022710C1B1006 TJ Sokol Vrahovice volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B1007 Velký Týnec FK AUTODEMONT Horka n. M.

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1101 FK AUTODEMONT Horka n. M. FC Dolany
2022710C1B1102 volno - NEPLATNÝ TÝM Velký Týnec
2022710C1B1103 TJ Sigma Lutín TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B1104 Sokol Velké Losiny TJ Sokol v Pivín
2022710C1B1105 16.10. 10:00 Tatran Litovel TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B1106 Sokol Plumlov Chválkovice
2022710C1B1107 TJ Sokol Brodek u Prostějova Slatinice

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1201 FC Dolany Slatinice
2022710C1B1202 Chválkovice TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B1203 TJ Jiskra Brodek u Konice Sokol Plumlov
2022710C1B1204 23.10. 10:00 TJ Sokol v Pivín Tatran Litovel
2022710C1B1205 TJ Sokol Vrahovice Sokol Velké Losiny
2022710C1B1206 Velký Týnec TJ Sigma Lutín
2022710C1B1207 FK AUTODEMONT Horka n. M. volno - NEPLATNÝ TÝM

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1301 volno - NEPLATNÝ TÝM FC Dolany
2022710C1B1302 TJ Sigma Lutín FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B1303 Sokol Velké Losiny Velký Týnec
2022710C1B1304 30.10. 10:00 Tatran Litovel TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B1305 Sokol Plumlov TJ Sokol v Pivín
2022710C1B1306 TJ Sokol Brodek u Prostějova TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B1307 Slatinice Chválkovice

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1401 FC Dolany Chválkovice
2022710C1B1402 Slatinice TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B1403 TJ Sokol Brodek u Prostějova TJ Sokol v Pivín
2022710C1B1404 Sokol Plumlov TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B1405 Tatran Litovel Velký Týnec
2022710C1B1406 Sokol Velké Losiny FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B1407 TJ Sigma Lutín volno - NEPLATNÝ TÝM

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1501 TJ Sigma Lutín FC Dolany
2022710C1B1502 volno - NEPLATNÝ TÝM Sokol Velké Losiny
2022710C1B1503 FK AUTODEMONT Horka n. M. Tatran Litovel
2022710C1B1504 Velký Týnec Sokol Plumlov
2022710C1B1505 TJ Sokol Vrahovice TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B1506 TJ Sokol v Pivín Slatinice
2022710C1B1507 TJ Jiskra Brodek u Konice Chválkovice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1601 FC Dolany TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B1602 Chválkovice TJ Sokol v Pivín
2022710C1B1603 Slatinice TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B1604 TJ Sokol Brodek u Prostějova Velký Týnec
2022710C1B1605 Sokol Plumlov FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B1606 Tatran Litovel volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B1607 Sokol Velké Losiny TJ Sigma Lutín

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1701 Sokol Velké Losiny FC Dolany
2022710C1B1702 TJ Sigma Lutín Tatran Litovel
2022710C1B1703 volno - NEPLATNÝ TÝM Sokol Plumlov
2022710C1B1704 FK AUTODEMONT Horka n. M. TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B1705 Velký Týnec Slatinice
2022710C1B1706 TJ Sokol Vrahovice Chválkovice
2022710C1B1707 TJ Sokol v Pivín TJ Jiskra Brodek u Konice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1801 FC Dolany TJ Sokol v Pivín
2022710C1B1802 TJ Jiskra Brodek u Konice TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B1803 Chválkovice Velký Týnec
2022710C1B1804 Slatinice FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B1805 TJ Sokol Brodek u Prostějova volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B1806 Sokol Plumlov TJ Sigma Lutín
2022710C1B1807 Tatran Litovel Sokol Velké Losiny

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B1901 Tatran Litovel FC Dolany
2022710C1B1902 Sokol Velké Losiny Sokol Plumlov
2022710C1B1903 TJ Sigma Lutín TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B1904 volno - NEPLATNÝ TÝM Slatinice
2022710C1B1905 FK AUTODEMONT Horka n. M. Chválkovice
2022710C1B1906 Velký Týnec TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B1907 TJ Sokol Vrahovice TJ Sokol v Pivín

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B2001 FC Dolany TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B2002 TJ Sokol v Pivín Velký Týnec
2022710C1B2003 TJ Jiskra Brodek u Konice FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B2004 Chválkovice volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B2005 Slatinice TJ Sigma Lutín
2022710C1B2006 TJ Sokol Brodek u Prostějova Sokol Velké Losiny
2022710C1B2007 Sokol Plumlov Tatran Litovel

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B2101 Sokol Plumlov FC Dolany
2022710C1B2102 Tatran Litovel TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B2103 Sokol Velké Losiny Slatinice
2022710C1B2104 TJ Sigma Lutín Chválkovice
2022710C1B2105 volno - NEPLATNÝ TÝM TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B2106 FK AUTODEMONT Horka n. M. TJ Sokol v Pivín
2022710C1B2107 Velký Týnec TJ Sokol Vrahovice

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B2201 FC Dolany Velký Týnec
2022710C1B2202 TJ Sokol Vrahovice FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B2203 TJ Sokol v Pivín volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B2204 TJ Jiskra Brodek u Konice TJ Sigma Lutín
2022710C1B2205 Chválkovice Sokol Velké Losiny
2022710C1B2206 Slatinice Tatran Litovel
2022710C1B2207 TJ Sokol Brodek u Prostějova Sokol Plumlov

23. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B2301 TJ Sokol Brodek u Prostějova FC Dolany
2022710C1B2302 Sokol Plumlov Slatinice
2022710C1B2303 Tatran Litovel Chválkovice
2022710C1B2304 Sokol Velké Losiny TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B2305 TJ Sigma Lutín TJ Sokol v Pivín
2022710C1B2306 volno - NEPLATNÝ TÝM TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B2307 FK AUTODEMONT Horka n. M. Velký Týnec

24. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B2401 FC Dolany FK AUTODEMONT Horka n. M.
2022710C1B2402 Velký Týnec volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B2403 TJ Sokol Vrahovice TJ Sigma Lutín
2022710C1B2404 TJ Sokol v Pivín Sokol Velké Losiny
2022710C1B2405 TJ Jiskra Brodek u Konice Tatran Litovel
2022710C1B2406 Chválkovice Sokol Plumlov
2022710C1B2407 Slatinice TJ Sokol Brodek u Prostějova

25. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B2501 Slatinice FC Dolany
2022710C1B2502 TJ Sokol Brodek u Prostějova Chválkovice
2022710C1B2503 Sokol Plumlov TJ Jiskra Brodek u Konice
2022710C1B2504 Tatran Litovel TJ Sokol v Pivín
2022710C1B2505 Sokol Velké Losiny TJ Sokol Vrahovice
2022710C1B2506 TJ Sigma Lutín Velký Týnec
2022710C1B2507 volno - NEPLATNÝ TÝM FK AUTODEMONT Horka n. M.

26. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2022710C1B2601 FC Dolany volno - NEPLATNÝ TÝM
2022710C1B2602 FK AUTODEMONT Horka n. M. TJ Sigma Lutín
2022710C1B2603 Velký Týnec Sokol Velké Losiny
2022710C1B2604 TJ Sokol Vrahovice Tatran Litovel
2022710C1B2605 TJ Sokol v Pivín Sokol Plumlov
2022710C1B2606 TJ Jiskra Brodek u Konice TJ Sokol Brodek u Prostějova
2022710C1B2607 Chválkovice Slatinice

Utkání

Muži
13.11. D Mohelnice 0:0
26.3. V Čechovice
Starší­ dorost
30.10. D Vrahovice
Starší žáci
30.10. D Bělkovice-Lašťany
Mladší žáci
22.10. D Šumperk

Události

<<  <>  >>Prosinec 2022
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

Krátce

27.8.2020 -
Pořadatelství Den Termín a čas Poznámka   
Tatran Litovel SO 5.9.- 12:45   
Sokol Mladeč NE 13.9. – 11:30   
Sokol Pňovice NE 20.9. – 10:00   
SK Červenka SO 26.9. – 10:30
29.9.2016 -
8. kolo

Tatran Litovel - Bělkovice-Lašťany 4:1 (1:0)
branky: Baránek, Bednář, Kučera, Kohout
23.1.2016 -
V neděli 7.2.2016 se od 15.oo hod.  v hale ZŠ Vítězná uskuteční turnaj mladších žáků.
20.8.2015 -
První domácí utkání v sezoně proti Medlovu se místo tradiční soboty odehraje v neděli 23.8.2015 v 16:30 na hřišti TJ Tatran Litovel.
17.12.2014 -
Opět se podařilo domluvit tradiční tréninky ve středu od 20:30 do 22:00 na hale ZŠ Vítězná. Očekávána je účast nejen mužů, ale i dorostenců...Velkou většinu času se bude hrát fotbal!
23.11.2014 -
Máte nápad nápad na vylepšení stránek? Nebo jen dotaz ohledně čehokoliv? Přispějte v sekci Diskuze, budeme rádi!
17.4.2013 -
Upraveno rozlosování i s odloženými zápasy, stahujte zde: viz. "odkaz"
11.4.2013 -
V sobotu 21.9.2013 odehrají starší benjamínci další mistrovský turnaj v Troubelicích.   Odjezd hráčů je v 9.oo hod. od Tatranu.
24.2.2013 -
POZOR ZMĚNA !!! Dne 12.12.2012 hala již od 19:00 do 20:30 !!!
24.2.2013 -
Domluvili jsme se, že budeme chodit do posilovny - v pondělí v 19:00 taktéž na hale. Posilovnu si však budeme platit sami a to tak, že 160 Kč se vydělí počtem lidí, co přijdou...takže čím víc nás bude, tím lepší cena ;)

Facebook

Partneři: